Artykuły do tagu: Joga

20.08.2019 06:54
Joga w parku
Jak zawalczyć o swoje zdrowie i dobre samopoczucie? Pomoże ograniczenie produktów pochodzenia zwierzęcego i ruch, najlepiej na świeżym powietrzu. Zapraszamy do wspólnych ćwiczeń jogi. Będzie okazja, by pozbyć się zabójczego stresu. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 31 sierpnia o godz. 16.00 przy fontannie miejskiej w park Jana Pawła II w Piotrkowie. Organizatorem jest Viva Akcja dla Zwierząt – Piotrków Trybunalski.
Potrzebujesz wyciszenia? Poćwicz jogę w parku
Każdego, kto potrzebuje wyciszenia zapraszamy na otwartą sesję jogi, która odbędzie się w parku Poniatowskiego w Piotrkowie.
13.10.2015 06:23
Centrum Promocji Zdrowia w Tarasce w gm. Aleksandrów zaprasza do udziału w Rodzinnym Festiwalu Piękna i Smaku.
Spotkaj się z jogą w Piotrkowie!
Centrum Promocji Zdrowia w Tarasce zaprasza mieszkańców Piotrkowa na spotkanie z jogą. Już w najbliższą niedzielę, 21 czerwca w godz. 15.00 – 18.00 na boisku za uczelnią przy ul. Słowackiego.
Joga w parku dla każdego - to cykl bezpłatnych zajęć, które będą odbywać się do 13 września w każdą pogodną niedzielę do w parku im. ks. Poniatowskiego w Piotrkowie. W zajęciach z jogi może wziąć udział każdy bez względu na wiek i kondycję fizyczną.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat