Artykuły do tagu: Joga

Jak poradzić sobie ze stresem
Kiedy stres narasta, niezależnie czy chodzi o nadchodzące spotkanie czy długą listę rzeczy do załatwienia, ciężko jest się zatrzymać i uspokoić.
Joga w plenerze przy mediatece
Viva Akcja dla zwierząt - Piotrków Trybunalski i Wanda Adaszek zapraszają do udziału z kolejnej sesji jogi w plenerze, tym razem na placu Pofranciszkańskim przy mediatece. Spotkanie już w sobotę o 16.00.
Joga na świeżym powietrzu. W sobotę w parku Poniatowskiego
Chcesz zacząć swoją przygodę z jogą? A może już ją praktykujesz, ale chcesz poznać nowe ćwiczenia? Viva Akcja dla zwierząt - Piotrków Trybunalski zaprasza na drugą edycję jogi na świeżym powietrzu. Kiedy i gdzie? W sobotę o godz. 16.00 w parku im. ks. Poniatowskiego w Piotrkowie.
Migreny łagodnieją dzięki jodze
Regularna praktyka jogi przyczynia się do zmniejszenia częstotliwości i dokuczliwości migren – informują naukowcy z All India Institute of Medical Sciences w Nowym Delhi na łamach pisma „Neurology”.
Pokochaj, odnajdź siebie... na wiosnę
Życie powinno być łagodnym przechodzeniem od jednego punktu do drugiego, przypominającym spacer doliną w słoneczny dzień. Ale czy tak jest? Żyjemy w ciągłym biegu, w głowie natłok myśli: muszę to, muszę tamto, muszę być najlepsza, najmądrzejsza, najpiękniejsza i do tego zawsze uśmiechnięta.
20.08.2019 06:54
Joga w parku
Jak zawalczyć o swoje zdrowie i dobre samopoczucie? Pomoże ograniczenie produktów pochodzenia zwierzęcego i ruch, najlepiej na świeżym powietrzu. Zapraszamy do wspólnych ćwiczeń jogi. Będzie okazja, by pozbyć się zabójczego stresu. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 31 sierpnia o godz. 16.00 przy fontannie miejskiej w park Jana Pawła II w Piotrkowie. Organizatorem jest Viva Akcja dla Zwierząt – Piotrków Trybunalski.
Potrzebujesz wyciszenia? Poćwicz jogę w parku
Każdego, kto potrzebuje wyciszenia zapraszamy na otwartą sesję jogi, która odbędzie się w parku Poniatowskiego w Piotrkowie.
13.10.2015 06:23
Centrum Promocji Zdrowia w Tarasce w gm. Aleksandrów zaprasza do udziału w Rodzinnym Festiwalu Piękna i Smaku.
Spotkaj się z jogą w Piotrkowie!
Centrum Promocji Zdrowia w Tarasce zaprasza mieszkańców Piotrkowa na spotkanie z jogą. Już w najbliższą niedzielę, 21 czerwca w godz. 15.00 – 18.00 na boisku za uczelnią przy ul. Słowackiego.
Joga w parku dla każdego - to cykl bezpłatnych zajęć, które będą odbywać się do 13 września w każdą pogodną niedzielę do w parku im. ks. Poniatowskiego w Piotrkowie. W zajęciach z jogi może wziąć udział każdy bez względu na wiek i kondycję fizyczną.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat