Artykuły do tagu: Jezioro

Śmierć z wychłodzenia mogła grozić mężczyźnie, którego wczoraj z przepustu przy jeziorze Bugaj wyprowadzili piotrkowscy strażacy. Według relacji pokrzywdzonego, ktoś go tam kilka godzin wcześniej wrzucił.
Uroki pierwszego dnia wiosny nad „Słoneczkiem”
W miniony weekend przywitaliśmy wiosnę.
Piotrków: Wędkarze ratują ryby
Wiosną, latem, jesienią łowią, a zimą pomagają. Wędkarze z piotrkowskiego koła numer 12 Polskiego Związku Wędkarskiego zorganizowali akcję ratowania ryb w Bugaju.
Zamiast łowić, będą ratować. Członkowie piotrkowskiego koła numer 12 Polskiego Związku Wędkarskiego apelują do wszystkich wędkarzy o pomoc dla ryb.
Okonie, szczupaki, amury i karpie - takie ryby najczęściej zdychają w piotrkowskim Bugaju. W związku z dużą pokrywą lodową i warstwą śniegu w wodzie tworzy się tzw. przyducha. Z tego powodu ryby nie mają czym oddychać. Wędkarze z Koła nr 12 piotrkowskiego oddziału Polskiego Związku Wędkarskiego robią wszystko, co w ich mocy, by uratować zwierzęta.
W końcu jest plan zagospodarowania terenów wokół jeziora Bugaj. Tylko czy jeszcze ktoś będzie chciał te tereny urządzić...
Wędkarze narzekają na stan jeziora Bugaj
- Mamy już tego dość, dlatego postanowiliśmy zainteresować tematem media. Jezioro Bugaj jest tak zarośnięte, że nie mamy możliwości aby łowić w nim ryby. Od dwudziestu lat obserwujemy jak piotrkowski zbiornik zamienia się powoli w bagno - mówią rozżaleni piotrkowscy wędkarze.
Bugaj: Wszędzie pełno śmieci
Sterty śmieci, przepełnione kosze - tak wygląda najbliższa okolica jeziora Bugaj w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat