Artykuły do tagu: JasnaGóra

Piotrkowscy pielgrzymi już w drodze
Ponad 450 osób wędruje z Piotrkowa na Jasną Górę. To już 149 piotrkowska pielgrzymka. Pątnicy wyruszyli po porannej mszy świętej, która została odprawiona w kościele farnym.
Ponad 100 rowerzystów pojedzie na Jasną Górę
XII Piotrkowska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę rusza już jutro. Organizatorami są Piotrkowska Grupa Rowerowa i Centrum Idei Ku Demokracji. Na starcie pojawi się ponad sto osób, co jest najwyższym wynikiem w ciągu całych 12 lat. Celem pielgrzymów jest udział w Uroczystości Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
Ruszają zapisy na pielgrzymkę na Jasną Górę
We wtorek 4 lipca ruszają zapisy na 148. Pieszą Piotrkowską Pielgrzymkę na Jasną Górę. Do Częstochowy pątnicy wyruszą tydzień później. Hasło tegorocznej pielgrzymki to „Jesteśmy żywą koroną Maryi”.
Krwiodawcy na Jasnej Górze
W sobotę honorowi dawcy krwi z całej Polski, w tym z rejonu piotrkowskiego PCK, wraz z rodzinami wyruszyli na Jasną Górę.
Honorowi krwiodawcy znów wyruszą na Jasną Górę
Już po raz dwudziesty honorowi dawcy krwi wyruszą na Jasną Górę. Uroczysta msza święta na jasnogórskim szczycie odbędzie się 27 maja o godz. 11.00. Więcej szczegółów na plakacie.
Kolejna pielgrzymka wyruszyła na Jasną Górę
Prawie 100 rowerzystów wyruszyło w czwartek rano na Jasną Górę. Piotrkowska Pielgrzymka Rowerowa do Częstochowy dotrze wieczorem.
Z Sulejowa na Jasną Górę po raz 33.
33. pielgrzymka z Sulejowa wyruszyła na Jasną Górę. Po uroczystej mszy świętej, która rozpoczęła się w poniedziałek o 6 rano w parafii św. Floriana w Sulejowie pielgrzymi wyruszyli w drogę.
Z Piotrkowa na Jasną Górę
147. Piotrkowska Pielgrzymka na Jasną Górę jest już w drodze. Do Częstochowy wyruszyło ponad 500 osób.
W poniedziałek ruszają na Jasną Górę. Jeszcze możesz się zapisać
Jeśli chcesz wyruszyć z pielgrzymką na Jasną Górę, jeszcze zdążysz się zapisać. Pielgrzymi ruszają do Częstochowy w poniedziałek, a zapisy potrwają do niedzieli (10 lipca).
Ruszają zapisy na pielgrzymkę
11 lipca spod Fary wyruszy 147. Piesza Pielgrzymka Piotrkowska na Jasną Górę.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat