Artykuły do tagu: Jagiellońska

Ruszył remont Jagiellońskiej
Uwaga, kierowcy! Od wtorku (24 lipca ) na ulicy Jagiellońskiej nastąpiła zmiana organizacji ruchu. Rusza remont jezdni na odcinku od al. 3 Maja do ul. Reymonta.
Weszli do mieszkania zbieracza. Śmieci wylatywały przez okna
Spółdzielnia mieszkaniowa powiedziała dość i postanowiła dobrać się do zbieracza z osiedla Jagiellońska, który swoje mieszkanie załadował odpadami po sam sufit. Pracownicy spółdzielni weszli do lokalu, śmieci, które przez lata uzbierał uciążliwy lokator, wylatywały przez okna.
Pękają ściany. A jeśli się zawali?
- To był taki huk, że baliśmy się, że pospadają szafki z kredensu. Szklanki same przesuwały się na stole, a sąsiad mówił, że jego żonie wypadł widelec z ręki – mieszkańcy osiedla Jagiellońska skarżą się na utrudnienia w związku z budową dwóch bloków.
Kolejne utrudnienia na Jagiellońskiej. Nie będzie wody
Tych, którzy próbowali przejechać dziś przez ulicę Batorego, Jagiellońską i Reymonta, czekała przykra niespodzianka. Wjazd w przebudowywane skrzyżowanie jest niemożliwy – a to ze względu na związane z budową Osiedla Jagiellońska prace przy kanalizacji deszczowej.
Ulica Jagiellońska częściowo zamknięta
18 maja zamknięto odcinek ulicy Jagiellońskiej od al. 3 maja do ul. Reymonta. Droga jest nieprzejezdna.
Co dalej z ruiną przy Jagiellońskiej?
Kamienica przy ul. Jagiellońskiej 6 straszy przechodniów już od wielu lat. Dach zapadł się już przed laty, okna i drzwi zabite są deskami, a dziś niestety stan obiektu nadal się pogarsza. Do już wymienionych uszkodzeń doszły jeszcze pękające ściany. Budynek grozi dalszym zawaleniem.
Kolizja na skrzyżowaniu ul. Jagiellońskiej i Batorego
Wyglądało groźnie, ale na szczęście nikomu nic sie nie stało. W sobotę (3 stycznia) rano na skrzyżowaniu Jagiellońskiej i Batorego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.
Droga dojazdowa do kościoła przebudowana
Drogowcy zakończyli przebudowę drogi dojazdowej do kościoła przy ulicy Krakowskie Przedmieście. Na ulicy nie pojawił się jednak gładki asfalt, a wyczyszczone i równo poukładane kamienie, tzw. "kocie łby".
Kamienie zostają na Jagiellońskiej
Trwają prace na odcinku ulicy Jagiellońskiej w Piotrkowie, chodzi o drogę dojazdową do kościoła. Jak informuje magistrat, po remoncie nie zagości tam jednak nowa nawierzchnia asfaltu. Dlaczego?
Drzewka owocowe kością niezgody na osiedlu Jagiellońska
Do redakcji Strefy FM zadzwonił słuchacz oburzony faktem wycinki drzew owocowych znajdujących się przy ulicy Batorego w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat