Artykuły do tagu: Jabłka

Jabłko wciąż smakuje, czyli wyjątkowy koncert w Piotrkowie (VIDEO)
Aby uczestniczyć w tym wydarzeniu, niektórzy pokonali tysiące kilometrów. Opłaciło się. Koncert "Smak Jabłka i Przyjaciele" okazał się nie tylko wielkim sukcesem frekwencyjnym, ale także artystycznym i ... towarzyskim.
Wielki powrót na piotrkowską scenę
Debiutowali niemal 30 lat temu. Zdobyli wiele ważnych muzycznych nagród, wygrywali festiwale i przeglądy, a ich utwór "Mam jeszcze dosyć wiary" był jednym z ogólnopolskich hitów 1993 roku. Od dwóch dekad nie występowali razem. Teraz wracają. 8 listopada w MOK.
30.11.-0001 00:00
80 ton darmowych jabłek dla mieszkańców gminy Wola Krzysztoporska
W środę (22 czerwca) i w najbliższy piątek (24 czerwca) mieszkańcy gminy Wola Krzysztoporska mogą się zgłaszać po jabłka, i to całkiem darmowe.
„Putin nam zrobił tanią reklamę”
- Putin nam zrobił tanią reklamę. Nas - sadowników nic ona nie kosztuje. Wiele agencji światowych pisało o polskich owocach. I dobrze, że Rosja najpierw wprowadziła embargo na polskie produkty, bo o tym mówiono na świecie – powiedział na antenie Radia Strefa FM Roman Jagieliński, b. wicepremier i minister rolnictwa (w rządzie SLD – PSL), a dziś prezes Grupy Producentów Owoców ROJA.
Sobie na zdrowie, Putinowi na złość, czyli co nam daje akcja
Najpierw było ogłoszenie przez Rosję zakazu importu naszych owoców. Potem pomysł dziennikarza „Pulsu biznesu”. A teraz mamy najszybciej rozwijającą się akcję „Jedz jabłka na złość Putinowi”. Korzystają na niej m.in. nasi sadownicy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat