Artykuły do tagu: IzbaCelna

Podróbki warte 3 mln zabezpieczone na bazarze w Tuszynie
30 tys. sztuk podrobionej odzieży i perfum znanych marek o wartości rynkowej 3 mln zł zabezpieczyli funkcjonariusze CBŚP wraz z Izbą Celną w Łodzi i wywiadem skarbowym.
88 tysięcy sztuk papierosów bez akcyzy
Ponad 88 tysięcy sztuk papierosów różnych marek bez polskich znaków akcyzy skarbowej zabezpieczyli policjanci z Piotrkowa wraz z funkcjonariuszami Izby Celnej w Łodzi. Wartość rynkowa towaru to prawie 60 tysięcy złotych. Jak informuje policja, w przypadku wprowadzenia takiej ilości papierosów do obiegu, Skarb Państwa straciłby ponad 73 tys. zł.
Służba Celna ostrzega przed zatrutym alkoholem
Rośnie liczba ofiar zatrucia podrobionym alkoholem na Ukrainie. Już teraz mówi się o ponad czterdziestu osobach, które zmarły z powodu spożywania alkoholu z niewiadomych źródeł. Media donoszą także o przypadkach oślepienia. W związku z tym polska Służba Celna rozpoczęła akcję informacyjną, której celem jest przestrzeganie mieszkańców przed spożywaniem śmiercionośnego alkoholu.
Przewoził kilka tysięcy paczek papierosów bez akcyzy
Kilka tysięcy paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy znaleźli w citroenie należącym do 39-letniego mieszkańca gminy Chełm piotrkowscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Izby Celnej.
Sprzedawał nielegalny tytoń na targowisku
15 kg tytoniu bez polskich znaków akcyzy znaleźli podczas kontroli jednego z targowisk piotrkowscy policjanci wspólnie z pracownikami Izby Celnej.
Celnicy rozbili nielegalną wytwórnię tytoniu
Nielegalną przetwórnię tytoniu zlikwidowali funkcjonariusze łódzkiej Służby Celnej i policjanci CBŚ z Katowic. Procederem zajmowało się małżeństwo z okolic Radomska.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat