Artykuły do tagu: IzbaCelna

Podróbki warte 3 mln zabezpieczone na bazarze w Tuszynie
30 tys. sztuk podrobionej odzieży i perfum znanych marek o warto¶ci rynkowej 3 mln zł zabezpieczyli funkcjonariusze CB¦P wraz z Izb± Celn± w Łodzi i wywiadem skarbowym.
88 tysięcy sztuk papierosów bez akcyzy
Ponad 88 tysięcy sztuk papierosów różnych marek bez polskich znaków akcyzy skarbowej zabezpieczyli policjanci z Piotrkowa wraz z funkcjonariuszami Izby Celnej w Łodzi. Warto¶ć rynkowa towaru to prawie 60 tysięcy złotych. Jak informuje policja, w przypadku wprowadzenia takiej ilo¶ci papierosów do obiegu, Skarb Państwa straciłby ponad 73 tys. zł.
Służba Celna ostrzega przed zatrutym alkoholem
Ro¶nie liczba ofiar zatrucia podrobionym alkoholem na Ukrainie. Już teraz mówi się o ponad czterdziestu osobach, które zmarły z powodu spożywania alkoholu z niewiadomych Ľródeł. Media donosz± także o przypadkach o¶lepienia. W zwi±zku z tym polska Służba Celna rozpoczęła akcję informacyjn±, której celem jest przestrzeganie mieszkańców przed spożywaniem ¶mierciono¶nego alkoholu.
Przewoził kilka tysięcy paczek papierosów bez akcyzy
Kilka tysięcy paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy znaleĽli w citroenie należ±cym do 39-letniego mieszkańca gminy Chełm piotrkowscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Izby Celnej.
Sprzedawał nielegalny tytoń na targowisku
15 kg tytoniu bez polskich znaków akcyzy znaleĽli podczas kontroli jednego z targowisk piotrkowscy policjanci wspólnie z pracownikami Izby Celnej.
Celnicy rozbili nielegaln± wytwórnię tytoniu
Nielegaln± przetwórnię tytoniu zlikwidowali funkcjonariusze łódzkiej Służby Celnej i policjanci CB¦ z Katowic. Procederem zajmowało się małżeństwo z okolic Radomska.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat