Artykuły do tagu: IwonaNiedźwiedź

Iwona Niedźwiedź wraca do Piotrkowa!
A konkretnie dołączy do jednej z piotrkowskich drużyn i nie będzie to Piotrcovia. Wielokrotna reprezentantka Polski w halowej piłce ręcznej dołączyła do broniących tytułu mistrzyń Polski w plażowej piłce ręcznej zawodniczek BHT GRU Juko Piotrków Trybunalski. To chyba najgłośniejszy transfer w tegorocznej PGNiG Summer Superlidze. Iwona Niedźwiedź zamierza wystąpić w zbliżających się Mistrzostwach Świata na piasku, jeśli zostanie powołana do kadry prawdopodobnie spotka tam reprezentantkę swojego byłego zespołu, czyli skrzydłową Piotrcovii Katarzynę Matyję.
Sukcesy na Mundialu byłych zawodniczek Piotrcovii
Kinga Grzyb (dawniej Polenz) i Iwona Niedźwiedź – byłe zawodniczki Piotrcovii są współtwórczyniami sukcesu polskiej reprezentacji piłki ręcznej. Nasza kadra po wygranej z Francją awansowała do półfinału Mistrzostw Świata rozgrywanych w Serbii. Niestety wczoraj na drodze Polek stanęły gospodynie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat