Artykuły do tagu: Inwestycje

Budowa basenów termalnych w kompleksie „Solpark”, czy obwodnicy - to niektóre z największych inwestycji, jakie planuje na ten rok gmina Kleszczów.
Dwie strategiczne inwestycje planuje w tym roku Zarząd Dróg Powiatowych w Piotrkowie. Są to przebudowy dróg powiatowych: Przygłów-Milejów i Ujazd-Wolbórz.
Kolejne inwestycje drogowe zaplanowano w budżecie gminy Grabica. W ostatnich latach przeznaczono na budowę dróg ponad 20 milionów złotych, ale - jak powiedziała Strefie FM wójt gminy Edwarda Wójcik - zapotrzebowanie na nowe odcinki jest duże.
Radni Sulejowa przyjęli budżet na 2010 rok. Z nowego planu finansowego miasta i gminy zadowolony jest gość środowego programu O TYM SIĘ MÓWI burmistrz Stanisław Baryła. Jego zdaniem jest to budżet prorozwojowy.
Kontynuację inwestycji rozpoczętych w minionym roku oraz rozpoczęcie budowy hali sportowej zakłada projekt budżetu gminy Moszczenica.
Będków, Ujazd, Budziszewice, Moszczenica, Grabica, Tuszyn i Czarnocin to członkowie Lokalnej Grupy Działania BUDUJ RAZEM. Stowarzyszenie podpisało już umowę z samorządem województwa, dzięki której będzie mogło otrzymywać środki na swoją działalność, czyli wspomaganie firm, instytucji czy osób prywatnych. O pieniądze może wystąpić każdy - podkreśla sekretarz gminy Czarnocin Barbara Sabat.
Powiat piotrkowski ma budżet na 2010 rok. Uchwalili go radni podczas ostatniej w tym roku sesji powiatu piotrkowskiego ziemskiego.
Dobiega końca rekordowy dla powiatu piotrkowskiego rok jeśli chodzi o inwestycje drogowe. Wspólnie z gminami zrealizowano dwa ważne odcinki dróg, a w trakcie budowy jest strategiczna droga: Baby - Wolbórz.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat