Artykuły do tagu: Inwestycje

Piotrkowska hala Relax: Będzie remont dachu
Przeciekający dach hali Relax doczeka się naprawy. Miasto ogłosiło przetarg na wykonanie remontu dachu i budynku zaplecza obiektu.
Ulica Łódzka zmienia swoje oblicze. Nowa nawierzchnia, nowe chodniki, ścieżka rowerowa. Tymczasem na pewne niedogodności narzekają osoby niepełnosprawne. W rejonie jednego z marketów po realizacji inwestycji sytuacja zmieniła się na niekorzyść osób poszkodowanych przez los.
Rozpoczęła się budowa trzykilometrowego odcinka drogi Kłudzice - Milejowiec.
Kto się nie rozwija, ten się cofa
Piotrków, Tomaszów, Radomsko, Opoczno, a może Bełchatów. Które z tych miast byłego województwa piotrkowskiego dziś rozwija się najszybciej?
To będzie rekordowy rok pod względem przekazania funduszy na budowy i remonty dróg w województwie łódzkim - powiedział marszałek województwa Włodzimierz Fisiak.
Boiska „Orlik” w Bełchatowie rosną jak grzyby po deszczu. Są tam już dwa tego typu obiekty, a w planach budowa kolejnych.
Droga wojewódzka 742 wreszcie doczeka się remontu. Sejmik Województwa Łódzkiego znalazł w budżecie na 2010 rok aż sześć milionów złotych na przebudowę tej niezwykle ważnej drogi.
Budowa basenów termalnych w kompleksie „Solpark”, czy obwodnicy - to niektóre z największych inwestycji, jakie planuje na ten rok gmina Kleszczów.
Dwie strategiczne inwestycje planuje w tym roku Zarząd Dróg Powiatowych w Piotrkowie. Są to przebudowy dróg powiatowych: Przygłów-Milejów i Ujazd-Wolbórz.
Kolejne inwestycje drogowe zaplanowano w budżecie gminy Grabica. W ostatnich latach przeznaczono na budowę dróg ponad 20 milionów złotych, ale - jak powiedziała Strefie FM wójt gminy Edwarda Wójcik - zapotrzebowanie na nowe odcinki jest duże.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat