Artykuły do tagu: Inwestycje

Dziury i rwący potok w zagłębiu garażowym
Płacimy podatki, a jedyne, co robi dla nas miasto, to skoszenie trawy raz do roku - skarżą się właściciele garaży przy ul. Górniczej w Piotrkowie.
Urząd kontra człowiek: Czy doszło do fuszerki?
Spór trwa, końca nie widać. Miesiąc temu miasto przy rozbiórce (pod budowę ronda) naruszyło prywatny budynek. Dziś właściciele nieruchomości, Urząd Miasta oraz nadzór budowlany usiłują dociec kto zawinił i co dalej z tym fantem zrobić.
Batorego: Miało być tak pięknie
Nie będzie przeszklonego basenu, ani centrum rehabilitacyjno-konferencyjnego przy Batorego 10 w Piotrkowie. Dzierżawca nieruchomości po dawnych obiektach GKS Piotrcovia wycofał się bowiem z realizacji inwestycji.
Większość usterek w boksach dla psów i w budynku administracyjnym została usunięta, co pozwoli w najbliższym czasie przenieść zwierzęta do nowych obiektów – poinformował nas dziś Urząd Miasta.
Dziś do północy wykonawca ma czas na usunięcie wszystkich usterek – informuje Urząd Miasta w Piotrkowie. Jutro odbędzie się przegląd prac w nowej siedzibie schroniska dla bezdomnych zwierząt i być może zapadną dalsze decyzje.
Czy dach
Pomimo zapowiedzi pod ogromnym znakiem zapytania stanął planowany remont dachu hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie.
Łazy Dąbrowa: Na drogę czekali osiem lat
- Jeśli zrobią tę drogę, to sam będę woził mieszkańców na wybory, a jeśli drogi nie wyremontują, to będę chodził od domu do domu i namawiał, żeby nikt na wybory nie szedł – mówi Zdzisław Żurek, mieszkaniec Łazów Dąbrowy (gmina Sulejów), wsi, której mieszkańcy na remont drogi czekają od... 8 lat.
Miasto zgłosiło do dofinansowania środkami unijnymi projekt przebudowy ul. Wojska Polskiego (na odcinku od Al. Armii Krajowej do ul. Wolborskiej). Do 15 września można zgłaszać swoje uwagi na temat inwestycji.
Piotrkowska hala Relax: Będzie remont dachu
Przeciekający dach hali Relax doczeka się naprawy. Miasto ogłosiło przetarg na wykonanie remontu dachu i budynku zaplecza obiektu.
Ulica Łódzka zmienia swoje oblicze. Nowa nawierzchnia, nowe chodniki, ścieżka rowerowa. Tymczasem na pewne niedogodności narzekają osoby niepełnosprawne. W rejonie jednego z marketów po realizacji inwestycji sytuacja zmieniła się na niekorzyść osób poszkodowanych przez los.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat