Artykuły do tagu: Inwestycje

Jak zacząć inwestować w nieruchomości?
Inwestycja w nieruchomości to dobry pomysł. Zakupioną nieruchomość można odsprzedać lub wynająć na korzystnych dla nas warunkach.
W Piotrkowie powstanie kolejny parking
Powstaną 33 nowe miejsca postojowe przy Przedszkolu Samorządowym nr 20 przy ul. Paderewskiego. Z nowego parkingu będą mogli korzystać zarówno rodzice przywożący dzieci do placówki, jak i mieszkańcy osiedla.
Rekordowe 24 miliony na inwestycje w gm. Wola Krzysztoporska
W ubiegłym roku pobili ilościowy rekord inwestycji (ponad 40). W 2018 szykuje się rekord pod względem kwoty wydanej na inwestycje. W budżecie gminy Wola Krzysztoporska, który uchwalono pod koniec stycznia, zapisano na ten cel ponad 24 mln zł.
Ponad 11 mln na inwestycje w gminie Wola Krzysztoporska
Kilkadziesiąt inwestycji za ponad 11 mln zł - władze Woli Krzysztoporskiej podsumowały najważniejsze przedsięwzięcia w gminie w 2017 roku.
PKP S.A zainwestuje w modernizację dworców w powiecie piotrkowskim
Dworce kolejowe w Gorzkowicach i Wilkoszewicach zyskają nową jakość. Wszystko dzięki Programowi Inwestycji Dworcowych PKP S.A na lata 2016-2023, który zakłada zrealizowanie remontów dwustu tego typu obiektów na terenie całego kraju.
Ruszyła budowa Gminnego Centrum Kultury w Grabicy
Ruszyła budowa Gminnego Centrum Kultury w Grabicy. Choć prace rozpoczęły się 3 stycznia, już widać postępy.
Jakie inwestycje w gminie Grabica w 2018 roku?
Prawie 28 mln zł po stronie dochodów. Ponad 28 mln to wydatki. Prawie 5 mln zł na inwestycje – tak wygląda plan finansowy gminy Grabica na 2018 rok.
Szansa na olbrzymie inwestycje w gminie Rozprza
Gmina Rozprza w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Ponad 200 ha terenu będzie przeznaczone pod inwestycje. Plany utworzenia Podstrefy Łódzkiej Specjalnej Strefy w okolicach Niechcic, Białej Róży i Giesek pojawiły się już w 2011 roku.
20.10.2017 07:33
Hotel nad Bugajem?
Za trzecim razem rozstrzygnięto przetarg na sprzedaż działki przy jeziorze Bugaj. Niebawem do kupienia kolejne dwie. Czy znajdzie się chętny?
Nowe tereny inwestycyjne ŁSSE w Piotrkowie
Piotrków chce powiększyć tereny Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Procedura trwa już bardzo długo, jest jednak światełko w tunelu. Ponad 5 hektarów terenów pomiędzy ulicami Wronią a Błotną w Piotrkowie, prawdopodobnie jeszcze w tym roku będzie włączone do ŁSSE.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat