Artykuły do tagu: Interna

Interna na Rakowskiej nieczynna do odwołania
Interna w szpitalu przy ul. Rakowskiej w Piotrkowie nieczynna, u jednego z pacjentów test potwierdził obecność koronawirusa.
Nowy dyrektor PCMD w Piotrkowie
Eliza Bartkowska nie jest już dyrektorem Powiatowego Centrum Matki i Dziecka w Piotrkowie. Zastąpi ją profesor Dariusz Samulak. Z kolei od 1 października w PCMD nie będzie funkcjonować oddział wewnętrzny. To skutek wypowiedzenia umowy przez placówkę w ramach sieci szpitali. Teraz Zarząd Powiatu Piotrkowskiego rozważa złożenie wniosku do prokuratury na dyrektora ŁOW NFZ, ponieważ ich zdaniem nie zapełnił odpowiedniej opieki mieszkańcom Piotrkowa i powiatu.
Co z nocną i świąteczną pomocą medyczną w Piotrkowie?
Konsekwencją wyjścia Powiatowego Centrum Matki i Dziecka w Piotrkowie z sieci szpitali jest nie tylko likwidacja interny w tej placówce, ale również znaczne ograniczenie dostępu do nocnej i świątecznej opieki medycznej. Dotąd ponad 160 tysięcy mieszkańców miasta i powiatu mogło liczyć na pomoc pięciu zespołów lekarsko-pielęgniarskich. Teraz zostaną dwa. Czy to wystarczy?
Interna tylko przy Rakowskiej. NFZ komentuje sytuację pacjentów
W szpitalu przy Roosevelta w Piotrkowie nie będzie już oddziału wewnętrznego, to skutek wypowiedzenia przez tę placówkę Narodowemu Funduszowi Zdrowia umowy w ramach sieci szpitali. Sytuację pacjentów miasta i powiatu komentuje NFZ.
Obywatelskie zatrzymanie pedofila?
Kolejne obywatelskie zatrzymanie osoby podejrzewanej o pedofilię? Prowokacja internauty doprowadziła do zatrzymania 22-letniego mężczyzny.
Wola Krzysztoporska: Trwa głosowanie na najlepszą biogminę
Gmina Wola Krzysztoporska bierze udział w konkursie na Najlepszą Biogminę Województwa Łódzkiego. O tym, kto zwycięży decydują internauci.
W poniedziałek ponownie otworzą zawieszoną internę
Działalność Oddziału Wewnętrznego w Powiatowym Zespole Opieki Zdrowotnej w Piotrkowie Trybunalskim zawieszono we wrześniu, gdyż lekarze odeszli z pracy. W październiku otwarto go na kilka dni, po czym ponownie został zamknięty, tym razem z powodu złych warunków sanitarnych. Od poniedziałku, 18 grudnia pacjenci znów będą mogli korzystać z pomocy pracujących tam lekarzy.
Napisz list i pomóż obrońcom praw człowieka
Maraton Pisania Listów Amnesty International już po raz 11 odbywa się w piotrkowskim Gimnazjum nr 1. W inicjatywę zaangażowali się uczniowie, ale list w obronie osób, których prawa są łamane, może napisać każdy.
Oddział kardiologiczno-internistyczny przy ul. Roosevelta wkrótce wznowi działalność
Odział kardiologiczno-internistyczny w szpitalu przy ulicy Roosevelta w Piotrkowie ma wznowić działalność do 18 grudnia. Taka informacja pojawiła się podczas środowej sesji Rady Miasta.
Rusza Maraton Pisania Listów Amnesty International
4 grudnia 2017 roku piotrkowianie będą mogli pomóc więźniom sumienia i innym osobom narażonym na łamanie praw człowieka na całym świecie. Wystarczy przyjść na Maraton Pisania Listów organizowany przez Amnesty International.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat