Artykuły do tagu: Insomnia

31.07.2015 05:38
Nowy klub w Piotrkowie
Ci, którzy narzekają że w naszym mieście niewiele się dzieje, że nie ma dokąd pójść i gdzie się zabawić, już wkrótce otrzymają kontrargument.
Ona powraca! DJ Wika znów w Piotrkowie
Absolutnie wyjątkowa. Niepowtarzalna. Charyzmatyczna. W dodatku potrafiąca stworzyć jedyny w swoim rodzaju imprezowy klimat. O kim mowa? O najstarszej didżejce w tej części Europy.
Latynoskie rytmy w piątkowy wieczór
Modne, latynoskie rytmy będą dominować w piątkowy wieczór w piotrkowskim klubie Insomnia. Na imprezę "Latino ladies night" zaprasza certyfikowana instruktorka tańca Małgorzata Golec.
Zespół Rail wystąpił w Insomni
Koncertem zespołu Rail, który uczestniczył w programie "Must be the music", rozpoczęła się koncertowa wiosna w klubie Insomnia.
Uczestnicy
Koncertowa wiosna w Insomni rozpoczyna się ostatniego dnia kwietnia. Na klubowej lub ogródkowej scenie wystąpi zespół, który ma za sobą udział w programie "Must be the music”.
Kolejna impreza z zumbą
Wielbicieli tańca latino i niesamowitej ekspresji oraz tych, którzy chcą się czegoś nauczyć piotrkowski klub Insomnia (ul. Słowackiego 66) zaprasza w najbliższy piątek (24 kwietnia).
14.03.2015 13:25
Stand-uperzy w Insomni
Stand-uperzy, czyli ludzie którzy potrafią rozbawić do łez wystąpili w piątkowy wieczór w piotrkowskim klubie Insomnia.
Najstarsza didżejka w Polsce grała w piotrkowskim klubie
Jedna z najbardziej znanych polskich didżejek - DJ Wika – wystąpiła w piątek w piotrkowskim klubie Insomnia.
Najstarsza polska didżejka wystąpi w Piotrkowie
Jedna z najbardziej znanych polskich didżejek - DJ Wika - wystąpi w piotrkowskim klubie Insomnia.
02.01.2015 09:19
Wyjątkowo cicha impreza
Modna i coraz popularniejsza impreza o nazwie Silent Disco odbędzie się 9 stycznia w piotrkowskim klubie Insomnia. Na czym polega jej wyjątkowość?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat