Artykuły do tagu: Inscenizacja

Misterium Męki Pańskiej na ulicach Piotrkowa
Już po raz dwunasty ulicami Piotrkowa Trybunalskiego przejdzie Misterium Męki Pańskiej. Widowisko odbędzie się w środę 17 kwietnia. Początek o godz. 18.30 przy kościele Najświętszego Serca Jezusowego.
Zapraszamy na inscenizację do Sulejowa
Na terenie Opactwa Cystersów w Sulejowie odbędzie się w czwartek, 21 czerwca Inscenizacja zjazdu możnowładztwa ziem polskich w Sulejowie w 700-lecie Zjazdu Sulejowskiego - Odrodzona Korona 1918 – 2018.
Nietypowa lekcja historii czeka na bełchatowian już 19 sierpnia w centrum miasta. Na placu Narutowicza zostaną odtworzone wydarzenia z 5 i 6 września 1939 roku, które miały miejsce w Bełchatowie.
Lech Dyblik w Smardzewicach
600-lecie istnienia Smardzewic świętowano wczoraj (piątek) w powiecie tomaszowskim.
Inscenizacja walk w Skansenie Rzeki Pilicy
To, co zdarzyło się nad Pilicą prawie 100 lat temu będzie można zobaczyć ponownie – 4 lutego podczas sobotniej inscenizacji w Skansenie Rzeki Pilicy w Tomaszowie Mazowieckim.
Pociąg z ochotnikami 1920 w Piotrkowie
Z okazji 90. Rocznicy Bitwy Warszawskiej, jednej z najbardziej znaczących dla historii Polski i Europy, organizowana jest inscenizacja “Pociąg z ochotnikami 1920”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat