Artykuły do tagu: Informatyka

Gmina Wola Krzysztoporska: Przedszkole programisty – konkurs dla dzieci
Gminny Ośrodek Kultury w Woli Krzysztoporskiej zaprasza do udziału w konkursie informatycznym dotyczącym programowania. Uwaga, będzie można wygrać tablet!
Klub Młodego Programisty w Piotrkowie cieszy się dużym zainteresowaniem
Cykl zajęć w ramach II piotrkowskiej edycji Klubu Młodego Programisty zakończony. W Piotrkowie Trybunalskim cieszył się on dużym zainteresowaniem, a we wtorek (19 marca) rozpocznie się kolejna odsłona tych warsztatów.
Informatyka, grafika komputerowa, programowanie – studiuj kierunki przyszłości
Czy wiesz, ile zarabia informatyk? Czy wiesz, jakie zawody są obecnie najbardziej poszukiwane na rynku pracy?
Mistrzostwa miasta i powiatu w informatyce
Zakończyły się I Mistrzostwa Piotrkowa i Powiatu Piotrkowskiego w Informatyce. W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 rywalizowały placówki z Piotrkowa (Gimnazjum nr 3 i 5), Przygłowa, Niechcic, Wodzina Prywatnego, Czarnocina oraz Woli Krzysztoporskiej.
Łukasz Pirek z III LO w Piotrkowie odniósł spektakularny sukces. Opracowany przez niego program „Matematyka dla najmłodszych” doceniło jury ogólnopolskiego konkursu informatycznego organizowanego przez Instytut Informatyki i Mechatroniki Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy i przyznało Łukaszowi pierwszą nagrodę w kategorii pomoce naukowe.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat