Artykuły do tagu: Infolinia

Szumowski: uruchamiamy całodobową infolinię NFZ o koronawirusie
- Uruchamiamy całodobową infolinię Narodowego Funduszu Zdrowia (800-190-590) o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem – poinformował w środę 26 lutego minister zdrowia Łukasz Szumowski. W Polsce nie ma dotąd potwierdzonego przypadku koronawirusa.
Zmiana numeru infolinii kolejkowej NFZ
Zmieni się numer infolinii kolejkowej Łódzkiego NFZ. Nowy numer to 800 007 725, będzie obowiązywał od 27 kwietnia.
Piotrków. Ośmioletni chłopiec przychodzi pobity do szkoły. Jest godzina ósma rano. Szybki przepływ informacji, badanie przyczyn, kontakt z wieloma instytucjami i pełne zaangażowanie wielu ludzi. Efekt?
Darmową infolinię uruchomił piotrkowski Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie.
Masz problem, dzwoń na Pomarańczową Linię
Dzwonią, bo szukają pomocy. Przychodzą wtedy, gdy inne środki nie pomagają. Nie muszą odpowiadać na pytania kim są, gdzie mieszkają i pracują. Tu najważniejszy jest problem i pomoc w jego rozwiązaniu. Każdy, kto nie potrafi poradzić sobie z problemem alkoholowym, narkotykowym czy związanym z dopalaczami, może zgłosić się do punktu konsultacyjnego przy ulicy Wojska Polskiego 75 w Piotrkowie i uzyskać poradę. O tym, kto najczęściej takiej pomocy potrzebuje, opowiada Katarzyna Zatorska, koordynator punktu konsultacyjnego Pomarańczowej Linii w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat