Artykuły do tagu: Incydent

Incydent na lotnisku w Piotrkowie. Samolot do szkolenia pilotów zniszczony
Pilot nieostrożnie uruchamiał samolot, maszyna ruszyła i uderzyła w samolot stojący obok. Straty są znaczne. - To incydent, nie wypadek, nikomu nic się nie stało - mówi Marcin Pampuch z Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej.
Kamienie w saunie polał... rozpuszczalnikiem
Skropił kamienie w saunie rozpuszczalnikiem. Do niecodziennego zdarzenia doszło we wtorek na terenie piotrkowskiej pływalni przy ul. Belzackiej.
Biegał nago i krzyczał, że jest papieżem
Do nietypowego zdarzenia doszło w środę w Piotrkowie. Nagi mężczyzna znajdował się przed budynkiem banku przy Al. Armii Krajowej.
Chciała zdać prawo jazdy za łapówkę
Nawet 10 lat za kratkami może spędzić kobiet,a która obiecała egzaminatorowi WORD, że za pozytywnie zdany egzamin na prawo jazdy może wręczyć mu łapówkę.
Na haju, za pieniądze, siłą – takie sposoby na egzaminy na prawo jazdy oraz na egzaminatorów mieli kursanci, którzy zasłynęli swoją “pomysłowością” nie tylko w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego, ale i w mediach oraz... na policji.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat