Artykuły do tagu: ImieninyPiotrków

Po raz czwarty pobiegli w nocnym półmaratonie. Zobacz, kto stanął na podium!
Ponad 800 osób zameldowało się na starcie IV Nocnego Piotrkowskiego Półmaratonu Wielu Kultur. Biegacze ruszyli dokładnie o 21.00, a sygnał do startu dał prezydent miasta.
Formacja Chatelet rozbawiła piotrkowską publiczność
Michał Pałubski, rodowity piotrkowian to od lat członek Formacji Chatelet, kabaretu, który działa od 1996 roku. Dlatego wśród skeczy prezentowanych publiczności nie mogło zabraknąć tych związanych z trybunalskim grodem. Grupa wystąpiła podczas kolejnej edycji Imienin Piotrków.
Półmaraton na początek Imienin
Imieniny Piotrków rozpoczęte, a pierwszą ich odsłoną jest III Nocny Półmaraton Piotrkowski.
Noc basenów w Piotrkowie
Noc basenów to kolejny element Imienin Piotrków 2017. W nocy z piątku na sobotę z piotrkowskich pływalni będzie można skorzystać przez całą noc.
Imieniny Piotrków już w ten weekend!
Gwiazdy sceny muzycznej jak Stachursky czy Afromental, kabaret Chatelet z piotrkowianinem Michałem Pałubskim i Jamal to artystyczny rarytas na tegoroczne Dni Piotrkowa. Impreza odbędzie się w dniach 23-25 czerwca.
Mrozu rozgrzał piotrkowską publiczność
Za nami drugi dzień Imienin Piotrków, po południu epicentrum wydarzeń znajdowało się na Placu Pofranciszkańskim, to właśnie tam odbywają się koncerty, gwiazdą sobotniego wieczoru był Mrozu z zespołem.
Artur Cichecki najsilniejszym piotrkowianinem
Z okazji rozpoczętych w piątek dni miasta pracownicy piotrkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zorganizowali III Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego w wyciskaniu ciężaru własnego ciała. Najwięcej powtórzeń wykonał Artur Cichecki, który podniósł sztangę ważącą 95 kg aż 37 razy, pobijając tym samym dotychczasowy rekord Piotrkowa.
09.07.2016 11:07
Piotrków świętuje
Imieniny Piotrków tradycyjnie zainaugurował Jarmark Trybunalski na płycie Rynku.
Imieniny Piotrków również na sportowo
Z okazji zbliżających się dni miasta nie zabraknie także wydarzeń sportowych.
Imieniny Piotrków już w ten weekend
Mrozu i Dżem to gwiazdy tegorocznych Dni Piotrkowa zwanych od jakiegoś czasu Imieninami Piotrków. Imprezy odbywać się będą w dwóch miejscach: na pl. Pofranciszkańskim i w Rynku Trybunalskim.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat