Artykuły do tagu: Imieniny

Tegoroczne Imieniny Piotrków odbędą się w amfiteatrze
W tym roku nastąpią spore zmiany w kalendarium miejskich imprez plenerowych. Zamiast Imienin Piotrków, Urodzin Ulicy Słowackiego oraz Juwenaliów od 5 do 7 czerwca odbędzie się jedno duże wydarzenie w miejskim amfiteatrze. Urzędnicy tłumaczą zmiany mniejszym budżetem na wydarzenia.
Ostry skradł serca publiczności. Na deser Lemon
Mnóstwo doskonałej muzyki dały nam tegoroczne Imieniny Piotrków. W niedzielę śpiewali dla nas O.S.T.R, Natalia Nykiel i Lemon.
Świetny występ Mateusza Ziółko
Mateusz Ziółko to jeden z najlepszych wokalistów w Polsce. Udowodnił to doskonałym koncertem, który dał podczas pierwszego dnia Imienin Piotrków.
Byliście już na Jarmarku Trybunalskim?
Wędliny od Babci Reginy, naturalne miody, sery, chałwy, ozdoby, zabawki – we wszystko to możecie zaopatrzyć się na Jarmarku Trybunalskim na piotrkowskiej Starówce.
Zawodnicy z czterech kontynentów na starcie Półmaratonu
Ponad 800 osób zameldowało się na starcie piątego, jubileuszowego Nocnego Półmaratonu Wielu Kultur. W ten sposób rozpoczęliśmy Imieniny Piotrków.
O.S.T.R. na Imieniny Piotrków! Zobacz szczegółowy program dni miasta
Zarezerwujcie sobie najbliższy weekend, bo czeka Was solidna dawka świetnej muzyki! O.S.T.R., Lemon, Mateusz Ziółko, Natalia Nykiel i Happysad – to gwiazdy tegorocznych Imienin Piotrków.
Sprawdź, kto wystąpi na Imieninach Piotrków
W tym roku Imieniny Piotrków świętować będziemy 22 i 23 czerwca. Jak zawsze dni miasta uświetnią koncerty.
De Mono i Katarzyna Cerekwicka śpiewali dla piotrkowian
Zespół De Mono z Andrzejem Krzywym wystąpił w sobotni wieczór w ramach pierwszego dnia tegorocznych Imienin Piotrków.
Po raz czwarty pobiegli w nocnym półmaratonie. Zobacz, kto stanął na podium!
Ponad 800 osób zameldowało się na starcie IV Nocnego Piotrkowskiego Półmaratonu Wielu Kultur. Biegacze ruszyli dokładnie o 21.00, a sygnał do startu dał prezydent miasta.
Gotowi na imieniny? [UWAGA! ZMIANA W PROGRAMIE]
W najbliższy weekend będziemy świętować Imieniny Piotrków 2018. Początek dni miasta będzie jak zwykle sportowy. W piątek (22 czerwca) ulicami naszego miasta przebiegnie IV Nocny Półmaraton Piotrkowski Wielu Kultur. Zawodników, pokonujących kolejne kilometry, będzie można dopingować na trasie Półmaratonu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat