Artykuły do tagu: Ignaców

17.07.2021 20:51
Groźny wypadek na DK91
Do poważnego wypadku doszło w sobotę około 19 w Ignacowie koło Rozprzy.
W Ignacowie znaleziono zwęglone zwłoki
Policjanci z komisariatu w Zelowie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Bełchatowie wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach pożaru pustostanu w miejscowości Ignaców (pow. bełchatowski). W czasie akcji gaśniczej, zostały znalezione zwęglone zwłoki mężczyzny. Ustalono, że denatem jest 42-letni mężczyzna, który pomieszkiwał w opuszczonym budynku.
Nietrzeźwy kierowca spowodował kolizję. Korki na drodze Piotrków - Rozprza
Do kolizji drogowej doszło ok. godz. 17.40 w Ignacowie na drodze krajowej nr 91. Zderzyły się tam dwa auta osobowe.
W Ignacowie osobówka uderzyła w nieoznakowany radiowóz
Do wypadku doszło w piątek około godziny 8.50 na drodze krajowej nr 91 w Ignacowie. Trzy osoby zostały ranne.
Osobówka dachowała na drodze w Ignacowie
Na drodze krajowej nr 91 dachował samochód osobowy. Do zdarzenia doszło w piątek przed godziną 10 w Ignacowie. Dwie osoby zostały kontrolnie przewiezione do szpitala.
Wypadek w Ignacowie. Kierowca renault uderzył w autobus
W poniedziałek (23 lutego) około godziny 7.30 w Ignacowie (gmina Rozprza) na drodze krajowej nr 91 doszło do wypadku drogowego.
31-latka została ranna w wypadku, do jakiego doszło wczoraj na drodze krajowej nr 91.
Ignaców. Kobieta zginęła na drodze
Do tragicznego wypadku doszło wczoraj ok. 18 w Ignacowie w gminie Rozprza. 53–letnia kobieta wtargnęła na jezdnię wprost pod koła nadjeżdżającego land rovera. Niestety mimo reanimacji kobieta zmarła w szpitalu.
Gmina Rozprza wzbogaciła się o kolejną jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej. Grupa mieszkańców Ignacowa, po zebraniu założycielskim z udziałem wójta i jednocześnie prezesa Zarządu Gminnego OSP Ryszarda Witka oraz Przewodniczącego Rady Tomasza Odrzywoła postanowiła utworzyć swoją jednostkę.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat