Artykuły do tagu: IVliga

Przegrali 0:30. Żegnają się z IV ligą
W tym roku ponieśli chyba najwyższą porażkę spośród wszystkich polskich drużyn występujących w niższych klasach rozgrywkowych, będąc nie najlepszą wizytówką regionu bełchatowskiego. Zjednoczeni Gmina Bełchatów ostatecznie wycofali się z rozgrywek IV ligi łódzkiej.
Wystartowała IV liga piłki nożnej
W tym sezonie bez piotrkowskiej Polonii, która spadła do klasy okręgowej.
Piłka nożna. W weekend grali ligowcy naszego regionu
W sobotę i niedzielę swoje mecze rozgrywali piłkarze w tym również w naszym regionie. Zaczniemy od II ligi. Piłkarze PGE GKS Bełchatów pokonali Legionovię 3-2. Na listę strzelców wpisali się: Flaszka 2 i i Grolik 1.
Dwa gole to za mało, aby zdobyć choć punkt
Strzelili dwa gole, ale stracili cztery i nadal zajmują ostatnie miejsce w tabeli IV ligi. Tym razem Polonia Piotrków przegrała z Omegą Kleszczów 2-4.
Polonia wreszcie nie przegrała
Piotrkowska Polonia przywiozła jeden punkt z Bełchatowa. Po emocjonującym spotkaniu zespół prowadzony przez Roberta Grzesiuka zremisował z rezerwami GKS Bełchatów 3-3. Polonia prowadziła w tym meczu już 2-0, ale skończyło się na podziale punktów.
Będą grać dalej. Sytuacja opanowana?
Zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami w środę odbyło się spotkanie wiceprezydenta Piotrkowa Andrzeja Kacperka z działaczami PKS Polonia. W rozmowie uczestniczył także Stanisław Sipa, prezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim. Magistrat wydał lakoniczny komunikat po tych rozmowach.
Jest walkower dla Warty Sieradz. Piłkarze zastrajkowali?
Łódzki Związek Piłki Nożnej przyznał walkower Warcie Sieradz w związku faktem, że na sobotni mecz nie dojechała drużyna Polonii Piotrków.
Polonia nie dojechała na mecz. Będzie walkower?
Polonia Piotrków nie dojechała do Sieradza na mecz z Wartą. Piotrkowskiej drużynie grozi walkower a to oznacza coraz trudniejszą sytuację polonistów.
IV liga. Porażka polonistów po walce
0-2 przegrała Polonia Piotrków w kolejnym meczu IV ligi. Tym razem lepszym od piotrkowian okazał się lider Warta Działoszyn. Mecz był ostry: 1 czerwona kartka i 8 żółtych.
Grali piłkarze IV ligi i okręgówki
Kolejne mecze rozegrali piłkarze IV ligi łódzkiej i piotrkowskiej okręgówki. Polonia po porażce w Bełchatowie tym razem zremisowała na własnym boisku z Jutrzenką Warta 1-1.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat