Artykuły do tagu: IVLO

Czy młodzież lubi Tuwima?
Zdaje się, że tak, skoro go tak chętnie prezentuje go na scenie. Już po raz czwarty w Piotrkowie odbył się konkurs recytatorski „Pamiętajcie o ogrodach”. Tegoroczna edycja turnieju poświęcona była właśnie poezji Juliana Tuwima i nosiła tytuł „Poezjo! Jakie twoje imię?”.
IV LO zaprasza 12 i 13 kwietnia na Dni Otwarte. Gimnazjaliści będą mogli zwiedzić szkołę zapoznać się z ofertą edukacyjną, wziąć udział w różnych konkursach, obejrzeć lekcje pokazowe oraz prezentacje muzyczne, teatralne i multimedialne.
W IV LO powstanie klasa dla piłkarzy
To z pewnością dobra wiadomość dla wszystkich młodych amatorów futbolu. W IV LO w Piotrkowie ma powstać klasa sportowa o profilu piłki nożnej. Rekrutacja uczniów niebawem ruszy, jeśli pomysł spotka się z odpowiednim zainteresowaniem uczniów kończących gimnazjum klasa stanie się faktem.
Piotrków: Zamknęli im sale – uczą się na korytarzu!
- Wyłączono nam z użytkowania dwie sale lekcyjne. Musimy uczyć się na korytarzu, a jesteśmy w klasie maturalnej. Warunki w szkole są skandaliczne! Czujemy się oszukani przez pana prezydenta, przez Urząd Miasta. Zapraszamy pana prezydenta, aby był tu z nami od 8 rano i zobaczył, jak my się tutaj uczymy - mówią uczniowie z klasy maturalnej. Co dzieje się w piotrkowskim IV Liceum Ogólnokształcącym?
Nie spoczniemy, póki grzyb nie zostanie usunięty
Od kilku dni trwają przenosiny IV Liceum Ogólnokształcącego do budynku Gimnazjum nr 2 w Piotrkowie. Meble, sprzęt komputerowy, mapy i tablice, czyli to wszystko, co niezbędne do prowadzenia zajęć, transportowane jest z budynków przy ul. Wojska Polskiego do nowej siedziby szkoły przy Broniewskiego. Nie wszyscy zadowoleni są jednak zarówno z samej przeprowadzki, jak i z przebiegu prac remontowych. Niektórzy nadal protestują.
To pewne. IV LO i SP10 zmieniają siedziby
Sprawa przesądzona. IV liceum Ogólnokształcące i Szkoła Podstawowa nr 10 w Piotrkowie zmienią siedziby.
Jaka decyzja w sprawie piotrkowskich szkół?
Powracamy do sprawy piotrkowskiej „dziesiątki” i czwartego liceum.
Piotrków: Prezydent nie może przenieść szkół?!
Uchwały w sprawie zmiany siedzib Szkoły Podstawowej nr 10 i IV Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie są nieważne. - Nie można przenieść ani SP 10, ani IV LO - tak obecny stan prawny oceniają służby nadzoru wojewody. Co na to służby prezydenta? Czy Szkołę Podstawową nr 10 czeka likwidacja?
Nie będzie przeprowadzek szkół?
Uchwały w sprawie zmiany siedzib Szkoły Podstawowej nr 10 i IV Liceum Ogólnokształcącego są nieważne. - Nie można przenieść ani SP 10, ani IV LO w Piotrkowie - tak obecny stan prawny oceniają służby nadzoru wojewody.
Decyzja o przeprowadzce szkół ostateczna
IV Liceum Ogólnokształcące przeprowadza się do budynku Gimnazjum nr 2 przy ul. Broniewskiego, a Szkoła Podstawowa nr 10 do budynku IV LO - tak zdecydowali piotrkowscy radni podczas wczorajszej sesji. Decyzja jest ostateczna.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat