Artykuły do tagu: IVLO

Pamięć o bohaterach w IV LO
W IV LO w Piotrkowie zorganizowano uroczystą akademię z okazji święta Armii Krajowej. Społeczność szkoły uhonorowała kombatantów, którzy na zawsze pozostaną przykładem bohaterstwa. Uczniowie na ręce pani pułkownik dr nauk medycznych Haliny Kępińskiej-Bazylewicz złożyli podziękowania za wzorową postawę w czasach zagrożenia.
IV LO zaprezentowało się od najlepszej strony
Trening klas sportowych i pokaz umiejętności klas paramilitarnych mogli zobaczyć ci gimnazjaliści, którzy we wtorek odwiedzili IV LO w Piotrkowie. Szkoła tego dnia otworzyła drzwi, by zaprezentować swoją ofertę edukacyjną.
„Majkowe czworaczki” właśnie skończyły 18 lat
„Majkowe czworaczki” – jak 18 lat temu pisała o nich prasa – przyszły na świat 11 marca 1999 r. w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Od razu wzbudziły ogromne zainteresowanie nie tylko personelu medycznego, ale i mediów. Dwa dni temu skończyły 18 lat, w poniedziałek świętowały – imprezę urodzinową przygotowali uczniowie z IV LO, gdzie uczy się dwoje z czworga rodzeństwa.
... a to za sprawą występu artystycznego. Uczniowie IV Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Stefana Roweckiego – Grota w Piotrkowie przygotowali montaż słowno-muzyczny pt. „Oskarżeni o wierność i cnotę”.
10.02.2017 12:33
IV LO kończy 25 lat
IV Liceum Ogólnokształcące im. generała Stefana Roweckiego "Grota" ma już 25 lat. Z okazji okrągłej rocznicy powstania placówki odbyła się uroczystość, na której podsumowano działalność placówki i podziękowano wszystkim zaangażowanym w jej rozwój.
25 lat IV LO. Kolejne uroczystości
W piątek 10 lutego odbędą się uroczystości związane z 25-leciem IV Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie. Odbędą się one w ramach obchodów 800-lecia miasta.
IV LO, Klub Grota i historia
IV Liceum Ogólnokształcące im. gen. Stefana Roweckiego Grota po raz kolejny gościło w swoich murach przedstawicieli Klubu Historycznego im. gen. Stefana „Grota" Roweckiego. Wykład zatytułowany „Wojska NKWD w walce z polskim podziemiem 1944-1953" wygłosił 12 stycznia profesor dr hab. Grzegorz Motyka z Instytutu Studiów Politycznych PAN.
Dzień otwarty w IV LO w Piotrkowie
Dzień otwarty w IV Liceum Ogólnokształcącym im. gen. Stefana Roweckiego Grota w Piotrkowie odbył się pod hasłem „Przywitaj z nami wiosnę”.
W Klubie Grota spotkali się po raz ostatni
W IV LO w Piotrkowie odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie Klubu Historycznego im. gen. „Grota”.
Piłkarze z Piotrkowa pokazali się w Głuchołazach
Nieoficjalne Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Ośrodków Szkolenia Młodzieży nie mogły odbyć się bez zawodników z klas sportowych Gimnazjum nr 2 i IV Liceum Ogólnokształcącym w Piotrkowie. Piotrkowskie zespoły wystąpiły na mistrzostwach w Głuchołazach gościnnie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat