Artykuły do tagu: IIliga

13 października okazał się dla siatkarzy II-ligowego Kasztelana Rozprza wyjątkowo pechowy, przegrali bowiem z Czarnymi Rząśnia 0:3 ( 19:25, 19:25, 19:25).
Zmarł legendarny piłkarz Concordii
Zbigniew Krężel nie żyje. Miał 68 lat. Był legendą drużyny piłkarskiej Concordii Piotrków. Grał w zespole, który zajął 4. miejsce w ówczesnej II lidze w sezonie 1978/1979.
Urodzinowy mecz PGE GKS Bełchatów
W najbliższą sobotę (26.11) o godz. 13 rozpocznie się ostatni mecz PGE GKS Bełchatów na własnym stadionie w 2016 roku. Rywalem "Brunatnych" będzie Kotwica Kołobrzeg, z którą w sierpniu bełchatowianie wygrali 2:0. Spotkanie to odbędzie się dokładnie w dniu 39. urodzin górniczego klubu.
Krzywicki przesunięty do rezerw
Marcin Krzywicki czołowy strzelec PGE GKS Bełchatów został przesunięty do czwartoligowych rezerw.
GKS Bełchatów w trudnej sytuacji finansowej
W 2017 roku klub będzie obchodził swoje 40-lecie. Czy do tego czasu dotrwa? Sytuacja sportowa i finansowa GKS-u Bełchatów jest coraz trudniejsza. W kolejnym meczu II ligi bełchatowianie przegrali 0-1 w Legionowie i spadli na ostatnie miejsce w tabeli.
Łódzkie czeka na futbol na najwyższym poziomie
Sezon 2011/2012 - województwo łódzkie ma w Ekstraklasie trzech przedstawicieli, to jeden z dwóch najbardziej licznych regionów w najwyższej klasie rozgrywkowej. W późniejszych latach sytuacja ta się już nie powtórzyła.
Piłkarski rozkład jazdy
Piłkarze naszego regionu rozegrają dziś i jutro kolejne mecze ligowe. Walcząca o pozostanie w IV lidze piotrkowska Polonia pojedzie do Rzgowa.
Świąteczny weekend na sportowo
Przegrana Piotrkowianina, wygrane GKS Bełchatów i Omegi Kleszczów, remisy Concordii i Lechii Tomaszów tak w wielkim skrócie przedstawia się podsumowanie sportowej soboty. Bełchatowianie są o krok od ekstraklasy a Concordia sprawiła dużą niespodziankę remisując w Paradyżu z liderem IV ligi.
Lechia z wojewódzkim Pucharem Polski
Lechia Tomaszów wywalczyła Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim. Po dogrywce pokonała GKS Bełchatów (MESA) 2:1. Zwycięskiego gola zdobył w 117. minucie Michał Tonowicz.
Wielki finał w Tomaszowie! Lechia zagra z młodym GKS!
Lechia Tomaszów w finale wojewódzkiego Pucharu Polski. Zespół Aleksandra Majicia pokonał w Łodzi zespół Widzewa (Młoda Ekstraklasa) 2:1. Za tydzień Lechia zmierzy się z GKS Bełchatów (Młoda Ekstraklasa) w spotkaniu finałowym.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat