Artykuły do tagu: IIIliga

13 października okazał się dla siatkarzy II-ligowego Kasztelana Rozprza wyjątkowo pechowy, przegrali bowiem z Czarnymi Rząśnia 0:3 ( 19:25, 19:25, 19:25).
Piłkarski rozkład jazdy
Piłkarze naszego regionu rozegrają dziś i jutro kolejne mecze ligowe. Walcząca o pozostanie w IV lidze piotrkowska Polonia pojedzie do Rzgowa.
Świąteczny weekend na sportowo
Przegrana Piotrkowianina, wygrane GKS Bełchatów i Omegi Kleszczów, remisy Concordii i Lechii Tomaszów tak w wielkim skrócie przedstawia się podsumowanie sportowej soboty. Bełchatowianie są o krok od ekstraklasy a Concordia sprawiła dużą niespodziankę remisując w Paradyżu z liderem IV ligi.
Lechia z wojewódzkim Pucharem Polski
Lechia Tomaszów wywalczyła Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim. Po dogrywce pokonała GKS Bełchatów (MESA) 2:1. Zwycięskiego gola zdobył w 117. minucie Michał Tonowicz.
Wielki finał w Tomaszowie! Lechia zagra z młodym GKS!
Lechia Tomaszów w finale wojewódzkiego Pucharu Polski. Zespół Aleksandra Majicia pokonał w Łodzi zespół Widzewa (Młoda Ekstraklasa) 2:1. Za tydzień Lechia zmierzy się z GKS Bełchatów (Młoda Ekstraklasa) w spotkaniu finałowym.
Zmiana trenera w Lechii Tomaszów
Tego chyba się nikt nie spodziewał. Aleksandar Majić nie jest już trenerem trzecioligowej Lechii Tomaszów Mazowiecki. Decyzją zarządu nowym szkoleniowcem Lechii został dotychczasowy asystent Czarnogórca Radosław Wilczyński.
Włókniarz Moszczenica lepszy od trzecioligowców
Zespół Włókniarza Moszczenica okazał się najlepszy w XII Halowym Turnieju im. Zdzisława Bińka, który był również turniejem o mistrzostwo okręgu piotrkowskiego seniorów. Czwartoligowiec w pobitym polu zostawił trzecioligowe: Lechię Tomaszów i Omegę Kleszczów.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat