Artykuły do tagu: II LO

Piotrkowianka zaśpiewa z Metropolitan Opera!
Piotrkowianka Aleksandra Olczyk wystąpi w Metropolitan Opera w Nowym Jorku. Polska sopranistka zadebiutuje jako Królowa Nocy z opery W.A. Mozarta „Czarodziejski flet”. Spektakle z udziałem absolwentki II LO w Piotrkowie odbędą się 30 maja i 13 czerwca 2021 roku.
Baranovski z trzema nominacjami do Fryderyków
Baranovski nominowany do Fryderyków, czyli muzycznych nagród roku, w trzech kategoriach: autor roku, album roku pop i utwór roku „Czułe miejsce". Liderem grupy jest oczywiście Wojtek Baranowski, absolwent II LO w Piotrkowie. W 2019 roku wydał swoją pierwszą płytę "ZBIÓR". Z naszych informacji wynika, że Baranovskiego będzie można usłyszeć w tym roku w Piotrkowie podczas jednej z plenerowych imprez.
Ranking liceów ogólnokształcących 2020. „Chrobry” i III LO z Piotrkowa w dół
999 liceów sklasyfikowano w corocznym rankingu miesięcznika edukacyjnego „Perspektywy”. Które szkoły z naszego regionu znalazły się w ogólnopolskim zestawieniu?
Nowy singiel zespołu Amnezja
„Biały Dom” to najnowszy singiel zespołu „Amnezja”, w skład którego wchodzi trzech piotrkowian: Marcin Januszkiewicz, Igor Ćwiek i Bartosz Ćwiek. Utwór swoją premierę miał we wtorek 19 listopada.
Symulator dachowania w III LO w Piotrkowie
Uczniowie z Piotrkowa już wiedzą, z jakim niebezpieczeństwem wiąże się dachowanie samochodu. To dzięki akcji zorganizowanej przez piotrkowski oddział Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi, która w czwartek odbyła się w III Liceum Ogólnokształcącym.
Baranovski wydał płytę. Już wkrótce w sprzedaży
25 października ukaże się pierwsza płyta Baranovskiego „Zbiór”. Znajdą się na niej m.in. znane już słuchaczom kompozycje "Luźno", "Dym", a także najnowszy singiel "Czułe miejsce".
Międzynarodowe spotkanie młodzieży w II LO
Uczniowie II LO w Piotrkowie gościli w środę, liczącą ponad 100 osób, delegację ze szkoły Golda Meir High School z miasta partnerskiego Ness Ziona w Izraelu.
Piotrkowianka nominowana do operowego Oscara
Piotrkowianka Aleksandra Olczyk, absolwentka II LO w Piotrkowie została nominowana w kategorii najlepsza kobieca rola drugoplanowa w operze do nagrody HELPMANN AWARDS. To taki operowy Oscar.
Dni Otwarte w II LO w Piotrkowie
II Liceum im. M. Skłodowskiej – Curie, otworzyło swoje podwoje dla uczniów klas trzecich gimnazjum oraz ósmoklasistów, którzy wkrótce staną przed ważnym życiowym wyborem.
II LO zaprasza na Dni Otwarte
II Liceum Ogólnokształcące w Piotrkowie przy ul. Żeromskiego 11 zaprasza absolwentów gimnazjów i ósmoklasistów na Dzień Otwarty w piątek 31 maja w godzinach 9-13.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat