Artykuły do tagu: II LO

Wojtek Baranowski w „Dzień Dobry TVN”
Związany z Piotrkowem muzyk Wojtek Baranowski (Baranovski) wystąpił na żywo w niedzielnym programie „Dzień Dobry TVN”. Zaśpiewał też swoją własną piosenką „Mamo”.
Piotrkowianka występuje na scenach całego świata
Australia, Nowa Zelandia, Niemcy czy Francja. Tylko w tym roku. Piotrkowianka Aleksandra Olczyk zdobywa światowe sceny. Dopiero trzy lata temu skończyła Akademię Muzyczną w Bydgoszczy, a już jest cenioną sopranistką występującą na całym świecie. Wcześniej śpiewała m.in. w RPA czy Japonii, przed nią jeszcze występy w Stanach Zjednoczonych i Hiszpanii. Ma też zaproszenie do Ameryki Południowej. Najwięcej koncertuje jednak w Europie.
Sukces piotrkowskiej uczennicy w Kostromie
Martyna Nowak, uczennica III Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie zajęła I miejsce w międzynarodowym konkursie „Nowe Spojrzenie” zorganizowanym przez Ministerstwo Edukacji Federacji Rosyjskiej w mieście partnerskim Piotrkowa Trybunalskiego - Kostromie.
Wybrałeś już szkołę? A może III LO?
Dzień Otwarty zorganizowało w sobotę 13 kwietnia III Liceum Ogólnokształcące w Piotrkowie Trybunalskim. Swoją ofertę społeczność szkolna pokazała gimnazjalistom i ósmoklasistom.
Piotrków: Niezwykła promocja książki
Niezwykła promocja, bo niezwykłe było spotkanie, które odbyło się w piątek 17 września w II Liceum Ogólnokształcącym w Piotrkowie. W sali gimnastycznej, tej zasłużonej dla Piotrkowa szkoły, spotkali się przedstawiciele kilku pokoleń. Okazją spotkania byłych i obecnych pedagogów placówki a także absolwentów była książka Zenona Bartczaka.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat