Artykuły do tagu: Hipermarket

Niehumanitarna sprzedaż karpi w jednym z piotrkowskich hipermarketów? Odpowiedź biura prasowego
W sieci pojawił się filmik, na którym widać karpie w foliowej torebce, w której nie ma wody. Zdarzenie miało być zarejestrowane w jednym z piotrkowskich hipermarketów. Wspomniany filmik opublikowała na swoim profilu także fundacja Viva, która walczy o prawa zwierząt.
Znalazła w sklepie iPada, teraz mieszkanka powiatu piotrkowskiego odpowie za przywłaszczenie
Znalezienie przedmiotu i zatrzymanie go – taki zarzut usłyszała 35-letnia mieszkanka powiatu piotrkowskiego, która zatrzymała sobie cudzego iPada wartego 2,5 tys. zł.
Chciał dorobić do emerytury, więc okradał sklepy budowlane
Kradł artykuły przemysłowe i sprzęt elektroniczny, a następnie sprzedawał je w internecie. Chciał tym samym... dorobić sobie do emerytury. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie przedstawili 64-letniemu mężczyźnie zarzuty kradzieży sklepowych - teraz "przedsiębiorczemu" 64-latkowi grozi 5 lat więzienia. Niewykluczone, że sprawa może mieć charakter rozwojowy.
O tym, kto nie chciał hipermarketu w Piotrkowie. Pamiętacie?
W 1997 miasto sprzedało działkę w Al. Sikorskiego, wkrótce miał tam powstać pierwszy w Piotrkowie Trybunalskim hipermarket. Pamiętacie, kto chciał rzucić się pod buldożery, by do tego nie dopuścić?
Oficjalne otwarcie hipermarketu Auchan w Piotrkowie
Hipermarket Auchan oficjalnie już otwarty.
Auchan już niebawem w Piotrkowie
Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał zgodę na zakup sklepów sieci Real przez Auchan. Warunkiem jest jednak sprzedaż kilku sklepów.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat