Artykuły do tagu: Hawana

Przetarg rozstrzygnięty. Kto kupił Hawanę?
W poniedziałek w siedzibie Zarządu Nieruchomości Województwa rozstrzygnięto przetarg na sprzedaż nieruchomości po kinie Hawana w Piotrkowie.
Tam mógłby stanąć wieżowiec ze szkła i aluminium. Kto kupi Hawanę?
Niebawem dwie działki w centrum miasta kolejny raz będzie próbował sprzedać Urząd Marszałkowski. Jedna to teren, na którym stoi dawna Hawana, druga to ta, na której stoi była kolejowa poradnia lekarska przy ulicy POW. -  Teren z budynkiem byłego kina to rewelacyjna działka w samym sercu miasta. Takie tereny już się do sprzedaży nie trafiają - twierdzi ekspert rynku nieruchomości.
Działka po kinie Hawana znów do wzięcia
Nieco ponad milion złotych to cena wywoławcza w kolejnym przetargu na sprzedaż działki po byłym kinie Hawana w Piotrkowie. Za ponad milion złotych Urząd Marszałkowski chce także pozbyć się budynku byłej poradni lekarskiej przy POW.
Co z tą Hawaną? - w najnowszym „Tygodniu Trybunalskim”!
Już trzy przetargi na sprzedaż budynku po kinie Hawana zorganizował właściciel tej nieruchomości. Nabywcy dotąd nie wyłoniono. Budynek w centrum Piotrkowa nadal stoi pusty i niszczeje. Jak długo jeszcze?
Powracamy do tematu blokady wjazdu na parking byłego Urzędu Wojewódzkiego w Piotrkowie. Przypomnijmy że aktualny dzierżawca terenu, na którym stoi byłe kino Hawana, zablokował wjazd na parking przy sąsiedniej działce. Firma zrobiła to zgodnie z prawem, ponieważ w umowie najmu nie ma wzmianki o służebności przejazdu do parkingu, a drogi nawet nie ma na mapach. Czy definitywnie rozwiąże się problem dojazdu do parkingu?
Nie będzie przetargu na Hawanę
Na początku 2014 roku samorząd województwa ogłosić miał kolejny, trzeci już, przetarg na sprzedaż nieruchomości po kinie Hawana w Piotrkowie. Przetargu nie będzie, przynajmniej na razie. Dlaczego?
Chciał inwestować w Hawanę
Miały być usługi i gastronomia, będzie figa z makiem. - Mogliśmy się dogadać, z mojej strony nie było najmniejszego problemu - mówi przedsiębiorca z Piotrkowa, który chciał zainwestować w budynek po kinie Hawana.
Kolejny przetarg na sprzedaż Hawany nie odbył się
Przetarg na zbycie nieruchomości w centrum Piotrkowa miał się odbyć 2 grudnia. Postępowania nie rozstrzygnięto, bo do przetargu nikt nie przystąpił.
Kino Hawana idzie pod młotek
Urząd Marszałkowski kolejny raz wystawił na sprzedaż nieruchomość, na której stoi budynek dawnego kina. Cena wywoławcza 1.601.000 złotych. Obecnym najemcą budynku jest kino Helios.
Kabaret pod Wyrwigroszem rozśmieszał do łez
W sobotnie popołudnie tłumy przybyły do piotrkowskiego kina Hawana.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat