Artykuły do tagu: Hawana

PKO BP przenosi się do nowej Hawany
Poznaliśmy pierwszego najemcę budynku, który powstał w miejscu starej, dobrej Hawany. PKO Bank Polski przenosi się z siedziby przy ul. Słowackiego 9… na drugą stronę ulicy.
Nowa „Hawana”. Praca wre nawet w święta
Budynku historycznego kina już nie ma, a piotrkowska Krzywda zmienia swoje oblicze. Wkrótce w miejscu, gdzie stała „Hawana” pojawi się budynek, w którym nie zabraknie restauracji, pubu, małego kina a może i kasyna. Pracowników na placu budowy spotkaliśmy nawet 1 maja w dniu … Święta Pracy.
19.10.2016 20:19
Demolka trwa
Wyburzanie budynku po kinie Hawana trwa już ponad tydzień.
Rozbiórka Hawany rozpoczęta
Potrwa od kilku dni do nawet miesiąca. W poniedziałek rozpoczęła się rozbiórka budynku po kinie Hawana w centrum Piotrkowa.
Tak będzie wyglądać nowa Hawana
Oto wizualizacje nowego budynku, który zastąpi obiekt byłego kina Hawana w centrum Piotrkowa. Od ponad pięciu lat nic tu się nie działo, niebawem stara Hawana zniknie z powierzchni ziemi, a na jej miejscu stanie nowoczesna budowla.
09.05.2016 14:48
Żegnaj, Hawano!
Pora powoli oswajać się z rzeczywistością. Wkrótce jeden z symboli Piotrkowa Trybunalskiego zniknie z powierzchni ziemi.
05.05.2016 05:27
Co zamiast Hawany?
Najprawdopodobniej w wakacje dojdzie do wyburzenia dawnej Hawany. Co powstanie na terenie byłego piotrkowskiego kina?
26.04.2016 10:32
Hawana zostanie zburzona
Budynek dawnego kina Hawana przez lata wpisał się w krajobraz centrum miasta. Niebawem zniknie z powierzchni ziemi, a na jego miejscu stanie nowoczesny biurowiec.
Helios już sprzedał Hawanę!
Dopiero co kupili, a już sprzedali. Budynek po kinie Hawana przy ul. Słowackiego w Piotrkowie nie jest już własnością spółki Helios.
Hawana sprzedana! Helios skorzystał z prawa pierwokupu [AKTUALIZACJA]
Dwie działki, na których stoi budynek po byłym kinie Hawana w Piotrkowie Trybunalskim, zostały sprzedane. Nabywcą jest Helios S.A., który skorzystał z prawa pierwokupu i wpłacił kwotę 1 miliona 122 tys. zł wylicytowaną przez zwycięzcę przetargu w listopadzie zeszłego roku. W tym tygodniu do Zarządu Nieruchomości Województwa Łódzkiego dotarł akt notarialny – oświadczenie o wykonaniu pierwokupu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat