Artykuły do tagu: Harc

Zapraszają na Rajd Tropem Ósemki
W dniach 1-3 czerwca 2012 roku odbędzie się już czwarta edycja Ogólnopolskiego Rajdu Tropem Ósemki. Rajd organizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę uczestników.
Polski Len - transatlantycki jacht piotrkowskich harcerzy [foto+film]
Polski Len to jacht Piotrkowskiej Chorągwi ZHP, którego dzieje są bardziej niesamowite niż scenariusz niejednego filmu przygodowego. W swój dziewiczy rejs jacht popłynął do Newport w Stanach Zjednoczonych.
Poczuj dreszczyk emocji podczas gry miejskiej!
W niedzielę 25 marca br. odbędzie się w Piotrkowie gra miejska "SKAUT", która będzie połączeniem miejskiej gry terenowej z imprezą na orientację. Celem harcerskich organizatorów tego przedsięwzięcia jest przede wszystkim promowanie naszego miasta i jego bogatej historii połączone z aktywnością ruchową. Gra ma także na celu integrację środowisk harcerskich i mieszkańców miasta, którzy także mogą wziąć w niej udział zgłaszając się jako rodziny lub grupy nieformalne.
Betlejemskie Światełko już w Piotrkowie
Piotrkowscy harcerze po raz kolejny przynieśli Betlejemskie Światełko Pokoju do redakcji Strefy FM, „Tygodnia Trybunalskiego” i portalu ePiotrkow.pl.
Będą namioty na wysokości, wspinaczka, paintball i wiele innych ciekawych atrakcji. W Skotnikach odbędzie się obóz Harcerskiego Związku Drużyn 54. z Piotrkowa, liczącego prawie 100 osób.
Betlejemskie Światełko Pokoju już w Piotrkowie
Betlejemskie Światełko Pokoju kolejny raz trafiło do Piotrkowa i redakcji Strefy FM.
Blisko dwustu skautów z piotrkowskiego hufca ZHP weźmie udział w corocznym zlocie harcerskim, który już w najbliższy weekend odbędzie się w stanicy harcerskiej Trzy Morgi.
Piotrkowscy harcerze na zlocie w Krakowie
W dniach 16 - 24 września odbywa się Jubileuszowy Zlot 100-lecia Związku Harcerstwa Polskiego w Krakowie, na Błoniach.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat