Artykuły do tagu: Halowe

Podwójne złoto Marty Dudek w Halowych Mistrzostwach Województwa
Marta Dudek , zawodniczka ST Winner Piotrków Trybunalski, zdobyła złoty medal podczas Halowych Mistrzostw Województwa Łódzkiego do lat 12, które odbyły się w Pabianicach.
Piotrkowianie dopingowali polskich mistrzów w Belgradzie
Polskich lekkoatletów podczas historycznych, 34. Halowych Mistrzostw Europy, które odbyły się w Belgradzie, dopingowali m.in. piotrkowianie. Polacy zdobyli tam aż 12 krążków, triumfując w klasyfikacji medalowej.
Ceramika ostatnim mistrzem okręgu
Ostatni etap Halowych Mistrzostw Okręgu Piotrkowskiego rozstrzygnięty, jako ostatni rywalizowali dwunastolatkowie, którzy zmierzyli się w sobotę, 21 listopada.
18.11.2015 09:39
Tym razem RAP
Trwają Halowe Mistrzostwa Okręgu Piotrkowskiego, będące jednocześnie eliminacjami do XVI Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego, uczestniczą w nich piłkarze reprezentujący trzy roczniki: 2005, 2004 oraz 2003. Do tej pory zorganizowano dwa etapy tej imprezy (roczniki 2005 i 2004). W pierwszym, o którym pisaliśmy wcześniej, wygrał UKS Concordia 1909, a w drugim UKS RAP Radomsko.
Rewelacyjny debiut Concordii
Trenują razem od niedawna, a już mają na koncie spory sukces, w sobotę zostali mistrzami okręgu piotrkowskiego wśród dziesięciolatków, pokonując w finale utytułowaną Lechię Tomaszów 2:1. Młodzi piłkarze UKS Concordia 1909, bo o nich mowa, zaskoczyli swoją rewelacyjną postawą niemal wszystkich obserwatorów tego turnieju.
Lechia Tomaszów mistrzem okręgu piotrkowskiego
Dziesięć drużyn wzięło udział w Halowych Mistrzostwach Okręgu Piotrkowskiego (rocznika 2000), które były jednocześnie eliminacją do XIII Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego. Turniej zakończył się zwycięstwem Lechii Tomaszów, która w finale pokonała GKS Bełchatów 2:0.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat