Artykuły do tagu: Halabalonowa

Hala już czeka na tenisistów
Od najbliższej niedzieli będzie można grać na kortach przy Belzackiej w Piotrkowie pod osłoną hali balonowej.
Piotrków. Hala balonowa uszkodzona
Hala balonowa na kortach przy ul. Belzackiej w Piotrkowie jest uszkodzona. Silny wiatr rozerwał powłokę. Termin otwarcia nie jest jednak zagrożony.
26.10.2016 08:24
Dyrektor OSiR-u niewinny
Sąd Rejonowy w Piotrkowie uniewinnił we wtorek Leszka Heinzla, dyr. OSiR w Piotrkowie w tzw. sprawie balonowej oddalając zarzuty prokuratury. Drugim oskarżonym był Grzegorz Ż., pracownik ośrodka, który również został uniewinniony.
Proces w sprawie hali balonowej wciąż trwa
Sprawa zakupu przez piotrkowski OSiR hali balonowej wróciła na wokandę. Pod koniec ubiegłego roku proces został zawieszony. Powodem takiej decyzji sądu były poszukiwania ekspertów, którzy mieliby wydać opinię w tej sprawie.
Hala balonowa już rozłożona
Hala balonowa nad kortami przy Belzackiej w Piotrkowie jest już rozłożona. To już szósty rok z rzędu, kiedy piotrkowianie mogą grać w tenisa na nawierzchni ceglastej w okresie jesienno-zimowym.
Proces w sprawie hali balonowej odroczony bezterminowo
Proces w sprawie zakupu przez piotrkowski OSiR hali balonowej został odroczony bezterminowo. Obrońca oskarżonego Leszka H. na ostatnim posiedzeniu sądu wniósł o powołanie kolejnych biegłych i wykonanie nowej ekspertyzy.
Hala balonowa wciąż w sądzie. Biegli podtrzymali stanowisko
Kolejni świadkowie i biegli zeznawali w poniedziałek podczas rozprawy w sprawie zakupu przez piotrkowski OSiR hali balonowej. Przypomnijmy, że prokuratura zarzuca Leszkowi H. i Grzegorzowi Ż. nieprawidłowości przy organizacji przetargu na zakup hali. Na pytanie sądu odpowiadali tym razem biegli, którzy w tej sprawie wydawali opinię.
Powróciła sprawa hali balonowej
Na wokandę wróciła sprawa zakupu przez piotrkowski OSiR hali balonowej. Pierwsze posiedzenie odbywa się dzisiaj.
W maju sprawa hali balonowej wróci na wokandę
Na wokandę wraca sprawa zakupu przez piotrkowski OSiR hali balonowej. Sąd wyznaczył już terminy rozpraw. Pierwsze posiedzenie zaplanowano na 19 maja.
Jest wyrok w sprawie hali balonowej!
Sąd Okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim ogłosił w piątek wyrok w procesie odwoławczym w sprawie zakupu przez OSiR hali balonowej nad kortami tenisowymi. Wyrok w pierwszej instancji został uchylony, a to oznacza, że proces ruszy od nowa.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat