Artykuły do tagu: HalaTargowa

Hala targowa na miarę XXI wieku?
Jajka, kwiaty, owoce, warzywa, pościel, bielizna, buty, pieczywo… czego tam nie ma. We wtorki i piątki osiedle Piastowskie w Piotrkowie zamienia się w wielkie targowisko. Kupić tam można prawie wszystko. Problem w tym, że hala targowa to nie tylko wygoda dla klientów, ale również (a może przede wszystkim) utrapienie dla mieszkańców osiedla, zwłaszcza tych zmotoryzowanych. Mimo zapowiedzi ucywilizowania handlu w tym miejscu, nic się nie zmienia. Dlaczego?
Wysadzili bankomat przy hali targowej
Bankomat przy hali targowej w Piotrkowie zniszczony. Do przestępstwa doszło w nocy z wtorku na środę.
Złodziej wpadł pod samochód
Ukradł kobiecie pieniądze, a uciekając wpadł wprost pod koła mercedesa. 19-letni złodziej trafił do szpitala. Do zdarzenia doszło we wtorek około godz. 13 w okolicach hali targowej w Piotrkowie.
Jak zmniejszyć korki w dni targowe?
We wtorki i piątki narzekają na nie ci, którzy sprzedają, kupują czy tylko parkują w okolicach piotrkowskiej hali targowej. Korki i brak miejsc parkingowych to problem nierozwiązany od lat.
Jest koncepcja rozbudowy Hali Targowej
Powstała koncepcja rozbudowy Hali Targowej w Piotrkowie. Właściciel obiektu chce, by ulica Targowa na całej długości Hali była zadaszona, co tworzyłoby łącznik pomiędzy Halą i przebudowanym pawilonem handlowym. Ponadto zakłada się budowę parkingu wielopoziomowego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat