Artykuły do tagu: HalaBalonowa

Hala balonowa znów w sądzie. Wyrok odroczony
Przed Sądem Okręgowym w Piotrkowie odbyła się dziś rozprawa apelacyjna w sprawie dotyczącej zakupu przez piotrkowski OSiR hali balonowej.
Jest apelacja w sprawie hali balonowej
Prokuratura nie podzieliła stanowiska sądu w sprawie wyroku dotyczącego zakupu przez piotrkowski OSiR hali balonowej. - Zdaniem prokuratury oskarżeni powinni zostać uznani za winnych zarzucanych im czynów, a sąd powinien wymierzyć im w efekcie karę, o którą wnoszono w pierwszej instancji – takie jest stanowisko prokuratury.
Prokuratura nie zgadza się z wyrokiem w sprawie hali balonowej. Będzie apelacja
Prokuratura zapowiada złożenie apelacji w sprawie wyroku w procesie dotyczącym zakupu przez piotrkowski OSiR hali balonowej.
Hala balonowa:Jest wniosek o uzasadnienie wyroku
Jest wniosek prokuratury w Piotrkowie o pisemne uzasadnienie wyroku w sprawie zakupu hali balonowej. Po otrzymaniu wszystkich dokumentów prokuratura podejmować będzie decyzje o ewentualnym złożeniu apelacji w tej sprawie.
Działali na szkodę interesu publicznego, ale...
Nie dopełnili obowiązków, naruszyli zasady uczciwej konkurencji, działali na szkodę interesu publicznego, a mimo to postępowania wobec oskarżonych w procesie dotyczącym hali balonowej zostały umorzone.
Prokuratura żąda zakazu pełnienia funkcji
Zakaz pełnienia funkcji publicznych przez 3 lata i 1,5 roku kary więzienia w zawieszeniu - tego m.in zażądała prokuratura dla dyrektora piotrkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Leszka Heinzla, oraz przewodniczącego komisji przetargowej Grzegorza Ż., pracownika tej placówki.
Hala balonowa w sądzie: Oskarżony składał wyjaśnienia
Przed piotrkowskim sądem odbyła się dziś kolejna rozprawa w sprawie zakupu przez OSiR hali balonowej.
Hala balonowa w sądzie: Był wniosek o zmianę sędziego
Dziś (7 maja) odbyła się kolejna rozprawa w sprawie zakupu przez piotrkowski OSiR hali balonowej.
Gdzie się podziała hala balonowa?
W środę jeszcze była, w czwartek zniknęła. Co się stało z halą balonową nad kortami przy ul. Belzackiej w Piotrkowie?
Ruszył proces w sprawie hali balonowej
20 lutego przed Sądem Rejonowym w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się pierwsza rozprawa w sprawie przetargu na zakup hali balonowej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat