Artykuły do tagu: HDK

Ze względu na problemy związane z brakiem zapasów krwi w stacjach krwiodawstwa naszego województwa gmina Czarnocin zorganizuje w niedzielę 26 sierpnia akcję honorowego krwiodawstwa. Szczegóły na plakacie.
Oddając krew, ratujesz życie! W sobotę poznamy laureatów konkursu
Propagowanie idei honorowego krwiodawstwa i rejestracji szpiku to jeden z głównych celów konkursu plastycznego zorganizowanego przez Piotrkowskie Stowarzyszenie HDK Krwinka. W sobotę 9 czerwca w Szkole Podstawowej w Jarostach odbędzie się gala kończąca obchody Światowego Dnia Krwiodawcy, na której poznamy laureatów zmagań.
Gdzie będziesz mógł oddać krew?
W grudniu kluby HDK PCK organizują w powiecie piotrkowskim kilka akcji oddawania krwi.
Akcje zbiórki krwi w kwietniu
Pięć akcji zbiórki krwi zorganizują w kwietniu nasze kluby HDK PCK. Pierwsza już w najbliższy piątek w Gimnazjum w Moszczenicy (w godz. 9.30 – 13.30).
Oddaj krew! Krwinka zaprasza do udziału w mobilnej akcji
Zapraszamy do udziału w mobilnej akcji poboru krwi organizowanej przez Piotrkowskie Stowarzyszenie HDK Krwinka.
Członkowie Krwinki odznaczeni przez prezydenta
W środę (28 stycznia) w Urzędzie Wojewódzkim w Łodzi odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych przyznanych przez prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.
Brakuje krwi! Dziś zbiórka!
W magazynie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi brakuje krwi. Potrzebna jest każda grupa. Dziś (19 lipca) akcja w Piotrkowie!
Będą zbierać krew dla ofiar wypadków
Piotrkowski Klub Honorowych Dawców Krwi zaprasza na niedzielną zbiórkę krwi.
W niedzielę w godzinach 9.00 - 13.00 w salce katechetycznej piotrkowskiej Fary odbędzie się zbiórka krwi. Akcję "Kropelka miłości" organizuje Stowarzyszenie HDK we współpracy z kościołem farnym i PCK.
Integracja środowiska krwiodawców oraz popularyzacja krwiodawstwa poprzez sport - takie cele przyświecają Ogólnopolskiemu Turniejowi Piłki Nożnej Krwiodawców, który odbędzie się w najbliższą sobotę w siedzibie piotrkowskiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat