Artykuły do tagu: HDK

Piotrkowianin wyróżniony za akcję pod Giewontem
Robert Szulc, wiceprezes Piotrkowskiego Stowarzyszenia HDK Krwinka odebrał w poniedziałek z rąk ministra zdrowia odznakę honorową za pomoc w akcji ratunkowej w okolicach Giewontu w sierpniu tego roku. Podczas burzy w Tatrach zostało poszkodowanych ponad 150 turystów. W wyniku gwałtownych wyładowań atmosferycznych zmarły cztery osoby, w tym dwoje dzieci.
Ze względu na problemy związane z brakiem zapasów krwi w stacjach krwiodawstwa naszego województwa gmina Czarnocin zorganizuje w niedzielę 26 sierpnia akcję honorowego krwiodawstwa. Szczegóły na plakacie.
Oddając krew, ratujesz życie! W sobotę poznamy laureatów konkursu
Propagowanie idei honorowego krwiodawstwa i rejestracji szpiku to jeden z głównych celów konkursu plastycznego zorganizowanego przez Piotrkowskie Stowarzyszenie HDK Krwinka. W sobotę 9 czerwca w Szkole Podstawowej w Jarostach odbędzie się gala kończąca obchody Światowego Dnia Krwiodawcy, na której poznamy laureatów zmagań.
Gdzie będziesz mógł oddać krew?
W grudniu kluby HDK PCK organizują w powiecie piotrkowskim kilka akcji oddawania krwi.
Akcje zbiórki krwi w kwietniu
Pięć akcji zbiórki krwi zorganizują w kwietniu nasze kluby HDK PCK. Pierwsza już w najbliższy piątek w Gimnazjum w Moszczenicy (w godz. 9.30 – 13.30).
Oddaj krew! Krwinka zaprasza do udziału w mobilnej akcji
Zapraszamy do udziału w mobilnej akcji poboru krwi organizowanej przez Piotrkowskie Stowarzyszenie HDK Krwinka.
Członkowie Krwinki odznaczeni przez prezydenta
W środę (28 stycznia) w Urzędzie Wojewódzkim w Łodzi odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych przyznanych przez prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.
Brakuje krwi! Dziś zbiórka!
W magazynie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi brakuje krwi. Potrzebna jest każda grupa. Dziś (19 lipca) akcja w Piotrkowie!
Będą zbierać krew dla ofiar wypadków
Piotrkowski Klub Honorowych Dawców Krwi zaprasza na niedzielną zbiórkę krwi.
W niedzielę w godzinach 9.00 - 13.00 w salce katechetycznej piotrkowskiej Fary odbędzie się zbiórka krwi. Akcję "Kropelka miłości" organizuje Stowarzyszenie HDK we współpracy z kościołem farnym i PCK.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat