Artykuły do tagu: Guljana

Wesprzyj Monikę w walce z białaczką i oddaj krew
Restauracja GulJana zwraca się z apelem o pomoc dla pracownika - Moniki Szymczyk, która zmaga się z białaczką. Monika jest nie tylko młodą energiczną osobą, ale również mamą ponad rocznego synka.
Stanisław Soyka wystąpił w Piotrkowie
Tym razem w Strefie Kultury Restauracji GulJana odbył się koncert zespołu Stanisław Soyka Trio, znany polski artysta pokazał podczas tego koncertu swoje jazzowe oblicze.
Lidia Popiel spotkała się z piotrkowskimi pasjonatami fotografowania
Gościem niedzielnego spotkania „Cafe pod Migawką” była Lidia Popiel. Znana fotograf, modelka, projektantka i dziennikarka podzieliła się z piotrkowskim pasjonatami fotografii tajnikami swej pracy. Zaprezentowała również serię portretów, jakie wykonała znanym Polakom, w ciągu kilku ostatnich lat.
Adam Polański w „Cafe pod Migawką”
Piotrkowscy pasjonaci fotografii tym razem, w ramach cyklu spotkań „Cafe pod Migawką”, gościli w swym gronie Adama Polańskiego. Fotograf, którego zdjęcia publikuje między innym "Vogue”, „FAE Magazine” czy „CameraRaw” w Piotrkowie opowiadał o tajnikach swej pracy. Spotkanie odbyło się w restauracji GulJana.
Zbigniew Wodecki: Zacząłem śpiewać przypadkiem
W piątek, 11 marca, w restauracji GulJana w Piotrkowie koncert zagrał Zbigniew Wodecki. Podczas trwającego ponad półtorej godziny występu muzyk i wokalista zaprezentował swoje największe przeboje. Były wśród nich między innymi „Zacznij od Bacha”, „Oczarowanie”, „Ten kraj”, „Znajdziesz mnie znowu”, „Pszczółka Maja” i „Chałupy”. W koncercie, na zaproszenie Zbigniewa Wodeckiego, zaśpiewała również Renata Zarębska.
Letnie Kino na początek weekendu
Kolejny seans filmowy pod chmurką tym razem w piątek. "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" w reżyserii Marka Koterskiego zostanie wyświetlony 21 sierpnia o godzinie 21.30 na placu przed restauracją Guljana.
Plenerowe kino w restauracji GulJana
W sobotę (2 sierpnia) Restauracja GulJana & MetropoliSpa zaprosiły wszystkich piotrkowian na inaugurację filmowego lata na wielkim ekranie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat