Artykuły do tagu: GrupaPrzestepcza

Grupa włamująca się do ciężarówek rozbita
Grupa przestępców specjalizująca się we włamaniach do ciężarówek rozbita przez policję. Do przestępstw dochodziło na terenie przydrożnych parkingów i przy stacjach paliw. Sprawcy zostali zatrzymani, kiedy wracali z kolejnego włamania.
Handel ludźmi, zmuszanie do prostytucji, handel narkotykami. Policja rozbiła grupę przestępczą
Policjanci zatrzymali 13 osób podejrzanych o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, której członkowie pozbawiali wolności kobiety znajdujące się w krytycznej sytuacji życiowej. Grupa zajmowała się też wprowadzaniem do obrotu narkotyków, przestępstwami przeciwko wolności seksualnej i przeciwko mieniu. Do policyjnego aresztu trafiło 10 mężczyzn w wieku od 19 do 46 lat oraz 3 kobiety w wieku 24, 36 i 58 lat. Sąd na wniosek Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim tymczasowo aresztował 4 podejrzanych.
Zarzuty za produkcję krajanki tytoniowej
Piotrkowski sąd wydał postanowienie o aresztowaniu czterech mężczyzn zamieszanych w nielegalną produkcję papierosów. Podczas zatrzymania oskarżonych zabezpieczono ponad tonę krajanki tytoniowej.
Policjanci rozbili grupę wyłudzającą odszkodowania komunikacyjne
Policjanci z Tomaszowa zatrzymali 5 mężczyzn, którzy usłyszeli zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się wyłudzeniami odszkodowań komunikacyjnych. Szef grupy już został tymczasowo aresztowany. W najbliższym czasie kolejne osoby mogą usłyszeć zarzuty w tej sprawie.
Kradli metodą na urzędnika - trafili za kratki
Dwoje mężczyzn w wieku 27 i 34 lat oraz 56-letnia kobieta zostali aresztowani na trzy miesiące.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat