Artykuły do tagu: GrotyNagorzyckie

Groty Nagórzyckie - idealne miejsce na upalne dni [video]
Piotrkowianie podczas wysokich temperatur ochładzają się poprzez kąpiele w "Słoneczku". Można też korzystać z wystawionych w kilku miejscach miasta kurtyn wodnych. Dobrym pomysłem na spędzenie kilkudziesięciu minut w zdecydowanie orzeźwiającej atmosferze jest wizyta w tomaszowskich Grotach Nagórzyckich
Skansen Rzeki Pilicy w Tomaszowie Mazowieckim organizują kolejną imprezę. Tym razem w Grotach Nagórzyckich odbędą się magiczne Andrzejki.
Zarządcy obiektu nadal mogą się pochwalić wysoką liczbą odwiedzin. Co prawda nie padają już rekordy popularności, tak jak to było zaraz po otwarciu Grot, ale turyści nadal chętnie przyjeżdżają.
Kolejne inwestycje przy grotach
Trwa budowa zaplecza obsługującego podziemną trasę turystyczną w Grotach Nagórzyckich w Tomaszowie Mazowieckim. Po zimowej przerwie prace znowu ruszyły.
Sulejowska firma zagospodaruje teren przed Grotami
Sulejowska firma zagospodaruje teren przed Grotami Nagórzyckimi w Tomaszowie Mazowieckim.
W minioną środę w Grotach Nagórzyckich oberwał się fragment ściany. Nie ma się jednak czego obawiać, ponieważ do zdarzenia doszło poza ścieżką dla zwiedzających. Turystom nic nie grozi, a Groty nadal można zwiedzać za darmo.
Zapraszamy do zwiedzania Grot Nagórzyckich
Zapraszamy do zwiedzania podziemnej trasy turystycznej "Groty Nagórzyckie" w Tomaszowie Mazowieckim. Jest to pierwszy tego typu obiekt w rejonie centralnej Polski, który warto zobaczyć choćby dziś.
Region: Groty Nagórzyckie dostępne dla turystów
Do oficjalnego otwarcia jeszcze daleko, ale już od dziś wszyscy chętni za darmo mogą zwiedzać groty razem z przewodnikami.
Tomaszów Mazowiecki: Groty dostępne dla turystów?
Ruszyły prace przy Nagórzyckich Grotach. Do czerwca 2011 roku mają zostać przystosowane do zwiedzania. Będzie to jedyne takie miejsce w centralnej Polsce a może i w kraju.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat