Artykuły do tagu: Grafika

Jak dobrze zaprojektować stronę internetową - Łódź
Mniejsze i większe firmy z Łodzi i okolic coraz więcej uwagi przywiązują do swojego internetowego wizerunku. Coraz więcej firm prowadzi część działań handlowych i biznesowych w sieci, a to wymaga dobrej, przejrzystej i funkcjonalnej strony www. Łódź rozwija się coraz dynamiczniej, nic więc dziwnego, że coraz więcej firm szuka profesjonalnych usług projektowania strony www.
Przestrzenie graficzne w ODA
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wystawę Izabeli Wyrwy i Wawrzyńca Strzemiecznego „Przestrzenie graficzne II”. Wernisaż odbędzie się 8 czerwca o godz. 18.00 w ODA przy ul. Dąbrowskiego 5. Wystawa czynna będzie do 1 lipca.
Cztery pory niepokoju w ODA
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wystawę Katarzyny Zimnej „4 Pory Niepokoju”. Wernisaż już w najbliższy piątek 11 maja o godz. 19.00 w Galerii ODA przy ul. Sieradzkiej 8. Wystawa będzie czynna do 3 czerwca.
O grafice w Dyskusyjnym Klubie Sztuki
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na spotkanie Umiarkowanie Dyskusyjnego Klubu Sztuki, którego gościem będzie tym razem Wiesław Haładaj. O grafice będzie można porozmawiać 28 marca w ODA przy ul. Dąbrowskiego 5, początek o godz. 18.00, wstęp wolny.
„Grafika” Wiesława Haładaja w ODA
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wernisaż wystawy Wiesława Haładaja „Grafika”. 23 lutego, godz. 19.00, ODA, ul. Sieradzka 8. Wystawa czynna będzie do 18 marca.
Informatyka, grafika komputerowa, programowanie – studiuj kierunki przyszłości
Czy wiesz, ile zarabia informatyk? Czy wiesz, jakie zawody są obecnie najbardziej poszukiwane na rynku pracy?
Muzy Chopina w piotrkowskiej witrynie
Znamy już laureata XVII Konkursu Chopinowskiego, tymczasem w Piotrkowie mamy lokalny akcent tej imprezy.
ODA: Wystawa grafiki Miłosza Gortyńskiego
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wystawę rysunku Miłosza Gortyńskiego. Wernisaż wystawy odbędzie się w czwartek (7 maja) o godzinie 19.00 w galerii Mała ODA przy ul. Sieradzkiej.
Biblioteka zaprasza. Ilustrowane słowem i obrazem
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie wraz z autorką Agnieszką Illinicz-Kiełkiewicz zapraszają na spotkanie autorskie połączone z wystawą grafiki wydawniczej „Ilustrowane słowem i obrazem”. Spotkanie odbędzie się 17 października o godz. 17.00 w Czytelni dla dorosłych MBP, ul. Jerozolimska 29.
DomiNo to oficjalna nazwa nowego hostelu, jaki już niebawem zacznie działać przy Centrum Idei ku Demokracji w Piotrkowie. Do konkursu na nazwę hostelu ogłoszonego przez Klasztor Panien Dominikanek oraz radio Strefa FM, wpłynęło aż 35 zgłoszeń.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat