Artykuły do tagu: Graffiti

Bazgrali po znakach i przystankach. Grozi im do 5 lat więzienia
Młodzi wandale, którzy bazgrali po znakach i obiektach publicznych w gminie Kamieńsk zostali zatrzymani przez policję. Sprawcom zostały przedstawione zarzuty zniszczenia mienia.
Tunel skazany na bohomazy?
Na początku 2019 roku wiele mówiło się o mowie nienawiści. Tymczasem wiele obiektów drogowych w Piotrkowie ma pokrytą elewację przez graffiti. Jednak nie są to malowidła, które mogą budzić zachwyt, a jedynie wulgarne napisy kibiców rywalizujących klubów piłkarskich. Czy problem da się rozwiązać?
W Woli Krzysztoporskiej powstał patriotyczny mural
Młodzi ludzie z Woli Krzysztoporskiej chcieli na ścianie jednego z budynków umieścić patriotyczny akcent. Później przyszła koncepcja i współpraca z samorządem. I w ten sposób w Woli Krzysztoporskiej pojawił się mural o niezwykłym charakterze.
Sztuka ulicy na osiedlu Targowa
Dla jednych akt wandalizmu, dla innych forma sztuki. Malowane „z ręki” (za pomocą samych farb) albo za pomocą przykładanych do ściany, wcześniej wykonanych szablonów i pokrywaniu wolnych obszarów farbą.

Na zdjęciach graffiti na osiedlu Targowa w Piotrkowie. Zdobią czy szpecą?

fot. as
ODA zaprasza na zajęcia z graffiti
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza w czwartek 28 sierpnia na zajęcia z graffiti pt.”X muza - warsztaty street artu”, realizowane w ramach projektu „Street art – sztuka miasta. Edukacja międzypokoleniowa” .
Grafficiarze na piotrkowskim lotnisku
Ogromne graffiti powstaje na jednym z hangarów znajdujących się na piotrkowskim lotnisku. W pracach uczestnicy kilkunastu grafficiarzy nie tylko z Piotrkowa.
Graffiti Jam w sobotę na lotnisku
W nadchodzącą sobotę Piotrków będzie świadkiem niezwykle ciekawej inicjatywy połączenia wielu stylów sztuki graffiti, w niekonwencjonalnym miejscu – w hangarze piotrkowskiego lotniska.
Finał
Blisko 40 dzieciaków malowało w Łodzi, na terenie Domu Dziecka nr 2, wielki mural na zakończenie tegorocznej edycji akcji „Graffiti – sztuka miasta 4”. Były to dzieci i młodzież z Bełchatowa, Pabianic i Tomaszowa Mazowieckiego.
Druga odsłona
Kolory brunatny, czerwony, pomarańczowy i biały zdominowały murale, jakie w ubiegłą sobotę, 22 czerwca wykonali w Bełchatowie uczestnicy projektu „Graffiti – sztuka miasta”.
40 osób tworzyło graffiti z Tuwimem
Bełchatów zamienił się wczoraj w kolorowe i hip-hopowe centrum. Wszystko za sprawą kolejnej odsłony projektu „Graffiti – sztuka miasta” – organizowanego przez Łódzki Dom Kultury.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat