Artykuły do tagu: Grabarczyk

Piotrkowskie biuro posła Cezarego Grabarczyka otwarte
Cezary Grabarczyk, poseł Koalicji Obywatelskiej otworzył w Piotrkowie biuro poselskie.
PO zachęca do poparcia Kidawy-Błońskiej
Platforma Obywatelska zbiera podpisy pod zgłoszeniem kandydatury Małgorzaty Kidawy-Błońskiej na urząd Prezydenta RP.
Parlamentarny zespół przyspieszy powstanie S12?
Parlamentarny Zespół ds. Budowy Drogi Ekspresowej S12 został powołany również w obecnej kadencji Sejmu. Jego wiceprzewodniczącym jest poseł Koalicji Obywatelskiej Cezary Grabarczyk.
Koalicja Obywatelska robi swoją akcję S12 Natychmiast?
Kartki pocztowe łudząco podobne do oprawy graficznej akcji S12 Natychmiast zaprezentował Cezary Grabarczyk, lider listy Koalicji Obywatelskiej w okręgu nr 10 w wyborach do Sejmu. Zamierza je rozdawać podczas spotkań z wyborcami. Inicjatorzy sulejowskiej akcji są zniesmaczeni.
Elżbieta Radziszewska rezygnuje z walki o mandat poselski
Po 22 latach w Sejmie Elżbieta Radziszewska zdecydowała, że nie będzie się ubiegać o wybór na kolejną kadencję. Posłanka Platformy Obywatelskiej podczas wtorkowej konferencji prasowej skrytykowała władze swojej partii podkreślając, że standardy przy tworzeniu list wyborczych w okręgu nr 10 odbiegają od tych, których wg niej w polityce powinno się przestrzegać. Przypomnijmy, że Elżbieta Radziszewska została umieszczona na trzecim miejscu listy Koalicji Obywatelskiej.
Cezary Grabarczyk
Były minister infrastruktury i były minister sprawiedliwości w rządzie Donalda Tuska wystartuje z 1. miejsca na sejmowej liście Koalicji Obywatelskiej podczas październikowych wyborów parlamentarnych. Będzie ubiegał się o jeden z dziewięciu mandatów w naszym okręgu (powiaty: bełchatowski, opoczyński, piotrkowski, radomszczański, rawski, skierniewicki, tomaszowski
oraz miasta na prawach powiatu: Piotrków Trybunalski i Skierniewice).
Mieszkaniec Piotrkowa ponownie w rządzie?
Mieszkający w Piotrkowie Cezary Grabarczyk jest typowany jako jeden z ministrów w rządzie Ewy Kopacz. Obecny wicemarszałek Sejmu miałby zostać ministrem sprawiedliwości lub spraw wewnętrznych. W pierwszym rządzie Donalda Tuska pełnił funkcję ministra infrastruktury.
WSH: Wykład otwarty Cezarego Grabarczyka
„Sejm w systemie organów władzy” – to tytuł wykładu otwartego Wicemarszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej Cezarego Grabarczyka, który odbył się w Wyższej Szkole Handlowej w Piotrkowie w sobotę 9 marca.
Wyższa Szkoła Handlowa w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Piotrkowskie Wykłady Otwarte. W sobotę 9 marca, w siedzibie uczelni, odbędzie się wykład Wicemarszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej Cezarego Grabarczyka. Wykład zatytułowano „Sejm w systemie organów władzy”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat