Artykuły do tagu: Gomunice

Kierowca najechał na leżącego na jezdni człowieka
Śmiertelny wypadek na drodze między Kamieńskiem i Radomskiem. Kierowca samochodu osobowego najechał na leżącego na ziemi człowieka.
Stracił równowagę i wpadł pod tira. Zginął na miejscu
Śmiertelny wypadek w gminie Gomunice w powiecie radomszczańskim. Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 17:35. Czynności na miejscu wykonywali policjanci pod nadzorem prokuratora.
Policja z Kamieńska poszukuje zająca
Zając wielkanocny zginął w niewyjaśnionych okolicznościach z terenu ogródka jednej z posesji w Gomunicach. Policjanci z Komisariatu Policji w Kamieńsku szukają sprawcy kradzieży półmetrowej betonowej figury ogrodowej przedstawiającej zająca trzymającego taczkę.
Pijany i bez prawa jazdy spowodował wypadek. Dwie osoby w szpitalu
Dwóch 22-latków zostało rannych w wyniku wypadku, do którego doszło w środę około godziny 19.30 w Wąglinie w gminie Gomunice.
Plantacja konopi ukryta w lesie
Ukrytą w kompleksie leśnym na terenie gminy Gomunice plantację konopi indyjskich zlikwidowała policja. Oszacowano, że z 480 roślin, które rosły w lesie, można uzyskać ponad 10 kilogramów gotowego do sprzedaży narkotyku.
Gmina ma problem z bezpańskimi zwierzętami
Wójt gminy Gomunice apeluje o adopcje.
Dwie kobiety i czworo dzieci podtrute czadem
Sześć osób, w tym czworo dzieci, z gminy Gomunice trafiło do szpitala z objawami podtrucia czadem. Ich życiu na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo.
Tuż po północy z 25 na 26 kwietnia dyżurny skierował policjantów do miejscowości Piaszczyce w gminie Gomunice, gdzie na poboczu drogi palił się samochód.
Gomunice: Odkopano 200-kilogramową bombę
Chwile grozy przeżyli wczoraj mieszkańcy gminy Gomunice w powiecie radomszczańskim. Podczas prac ziemnych przy jednej z posesji w miejscowości Paciorkowizna znaleziono 200-kilogramową bombę lotniczą z czasów II Wojny Światowej.
Tragiczny pożar w gminie Gomunice w powiecie radomszczańskim. Zginął 44-letni, mieszkający samotnie mężczyzna.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat