Artykuły do tagu: Gomunice

Policja z Kamieńska poszukuje zająca
Zając wielkanocny zginął w niewyjaśnionych okolicznościach z terenu ogródka jednej z posesji w Gomunicach. Policjanci z Komisariatu Policji w Kamieńsku szukają sprawcy kradzieży półmetrowej betonowej figury ogrodowej przedstawiającej zająca trzymającego taczkę.
Pijany i bez prawa jazdy spowodował wypadek. Dwie osoby w szpitalu
Dwóch 22-latków zostało rannych w wyniku wypadku, do którego doszło w środę około godziny 19.30 w Wąglinie w gminie Gomunice.
Plantacja konopi ukryta w lesie
Ukrytą w kompleksie leśnym na terenie gminy Gomunice plantację konopi indyjskich zlikwidowała policja. Oszacowano, że z 480 roślin, które rosły w lesie, można uzyskać ponad 10 kilogramów gotowego do sprzedaży narkotyku.
Gmina ma problem z bezpańskimi zwierzętami
Wójt gminy Gomunice apeluje o adopcje.
Dwie kobiety i czworo dzieci podtrute czadem
Sześć osób, w tym czworo dzieci, z gminy Gomunice trafiło do szpitala z objawami podtrucia czadem. Ich życiu na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo.
Tuż po północy z 25 na 26 kwietnia dyżurny skierował policjantów do miejscowości Piaszczyce w gminie Gomunice, gdzie na poboczu drogi palił się samochód.
Gomunice: Odkopano 200-kilogramową bombę
Chwile grozy przeżyli wczoraj mieszkańcy gminy Gomunice w powiecie radomszczańskim. Podczas prac ziemnych przy jednej z posesji w miejscowości Paciorkowizna znaleziono 200-kilogramową bombę lotniczą z czasów II Wojny Światowej.
Tragiczny pożar w gminie Gomunice w powiecie radomszczańskim. Zginął 44-letni, mieszkający samotnie mężczyzna.
Radomszczańscy policjanci zatrzymali 9 osób w wieku 16 - 31 lat, w tym jedną mieszkankę Radomska, sześciu mieszkańców gminy Gomunice oraz dwóch mieszkańców województwa śląskiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat