Artykuły do tagu: Gomulin

Wigilijne stoły w Gomulinie
W gościnnych progach Domu Ludowego w Gomulinie odbył się tegoroczny Przegląd Stołów Wigilijnych, podczas którego swoje pomysły na świąteczne potrawy prezentowały niemal wszystkie Koła Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Wola Krzysztoporska.
Autor bestsellerów dla dzieci przyjechał do Gomulina
Uwielbiany przez dzieci i ceniony przez rodziców autor ponad 40 książek – Grzegorz Kasdepke spotkał się 7 grudnia z uczniami Szkoły Podstawowej w Gomulinie.
Dzień Bezpieczeństwa w Gomulinie
Szkoła podstawowa w Gomulinie wspólnie z Policją, Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego oraz Żandarmerią Wojskową zorganizowała Dzień Bezpieczeństwa.
Potrącenia rowerzystek w Gomulinie i Raciborowicach
Do dwóch potrąceń rowerzystów doszło w czwartek na terenie powiatu piotrkowskiego - w Gomulinie (gm. Wola Krzysztoporska) i Raciborowicach (gm. Moszczenica). Obie poszkodowane osoby trafiły do szpitala.
Śmierć z wychłodzenia?
Policja pod nadzorem prokuratury zbada okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono w środę na polu w Gomulinie.
Zmarła kobieta ranna w wypadku
Nie żyje 47-letnia kobieta, która tydzień temu z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w drzewo.
Wypadek w Gomulinie - kobieta w ciężkim stanie
W ciężkim stanie jest kobieta poszkodowana w wypadku do którego doszło w sobotę około 11:00 w Gomulinie na DK 74.
Dom Ludowy w Gomulinie jak nowy
Jest nowy dach, ekologiczny piec na pelet, ganek, a ściany budynku zostały ocieplone i otynkowane. W Gomulinie zakończyła się przebudowa i termomodernizacja Domu Ludowego. Zadanie to zostało dofinansowane z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.
Nasze
Złote medalistki olimpijskie z Rio de Janeiro w wioślarstwie Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj, brązowe medalistki Maria Springwald i Joanna Leszczyńska, ich trener Marcin Witkowski oraz dwukrotny mistrz olimpijski oraz pięciokrotny mistrz świata Tomasz Kucharski będą dopingować uczestników Memoriału prof. Romana Kobendzy, czyli Mistrzostw Ziemi Piotrkowskiej Na Ergometrze Wioślarskim, które odbędą się 8 listopada w Gomulinie.
Młodzież z Gomulina uczciła Dzień Papieski
„Bądźcie świadkami miłosierdzia” – o tym przesłaniu przypomniała młodzież z Gimnazjum w Gomulinie podczas XVI już Dnia Papieskiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat