Artykuły do tagu: Golesze

Gmina Wolbórz: Nowy dach na Domu Ludowym w Goleszach Dużych
Szybko postępują prace modernizacyjne w Domu Ludowym w Goleszach Dużych. Miesiąc temu były tylko ściany, dziś budynek nabiera kształtów.
Jesteśmy tym, co jemy. Uczniowie z Golesz Dużych trzymają formę
Pod hasłem „Wiem, co jem” 19 lutego w Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Goleszach Dużych zorganizowano Dzień Profilaktyki „Trzymaj formę”. O tym, czy naprawdę zdrowo się odżywiamy, uczniowie rozmawiali z Jakubem Wolskim – uczestnikiem VI edycji Hell’s Kitchen.
Arcybiskup Ryś odwiedził skazanych
Odbywających karę w jednostce penitencjarnej w Goleszach (Oddział Zewnętrzny piotrkowskiego Aresztu Śledczego) odwiedził arcybiskup Grzegorz Ryś – metropolita łódzki.
Areszt w Goleszach będzie bardziej energooszczędny
Dzięki wsparciu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi na terenie aresztu w Goleszach zostanie wybudowana instalacja fotowoltaiczna (30kW).
Nowe boiska w Goleszach otwarte
Dwa boiska sportowe przy Szkole Podstawowej w Goleszach Dużych w gminie Wolbórz zostały otwarte. Teraz jest tam piękny lokalny kompleks
sportowy.
Pracownia Orange z Golesz w reklamie projektu
Pracownia Orange z Golesz Dużych pokazana została w ogólnopolskiej reklamówce projektu Fundacji Orange.
Mieszkańcy narzekają na fatalny stan drogi Piotrków-Golesze
Gdy robi się cieplej, ruch na drodze powiatowej Piotrków-Golesze intensywnie wzrasta. To właśnie tamtędy najłatwiej dojechać nad Zalew Sulejowski. Stan tej drogi pozostawia jednak wiele do życzenia, o czym regularnie informują nas nasi słuchacze.
Multimedialną pracownię Fundacji Orange w Goleszach odwiedziła Anna Guzik
Aktorka Anna Guzik odwiedziła Pracownię Orange w Goleszach Dużych. Świetlica multimedialna powstała w Domu Ludowym w ubiegłym roku dzięki fundacji Orange i zaangażowaniu lokalnej społeczności. Goleszowska pracownia jest jedną z 77, jakie powstały w kraju, i czwartą w województwie łódzkim.
Dobiega końca termomodernizacja budynków więzienia w Goleszach w gm. Wolbórz. Na czas remontu wszystkich osadzonych trzeba było tymczasowo przenieść do innych miejsc.
Pracownia Orange w Goleszach już otwarta
W poniedziałek do użytku oddano Pracownię Orange, która powstała w Goleszach Dużych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat