Artykuły do tagu: Godzina

Kino na leżakach wraca do Piotrkowa
„Kino na leżakach” znów zagości w naszym mieście. Tym razem będzie miało formę cyklu sierpniowych pokazów, które odbywać się będą w Rynku Trybunalskim i na placu przy mediatece.
Biesiada Trybunalska ze sportowym akcentem
W sobotniej biesiadzie wzięli udział piotrkowianie w różnym wieku. Od godziny 16.00 najmłodsi mogli się bawić ze sportowcami w handballowej strefie kibica, starsi kibice przyszli z kolei na prezentacje Piotrcovii i Piotrkowianina, które rozpoczęły się o godzinie 20.00, ale wcześniej organizatorzy przygotowali kilka muzycznych niespodzianek. Wystąpili członkowie Piotrkowskiej Orkiestry Kameralnej oraz Szulerzy. Po nich na scenę wkroczyli sportowcy, a następnie didżeje.
Baseny ogrodowe - co warto wiedzieć na ich temat?
Pogoda dopisuje, więc szukamy dobrego sposobu na ochłodzenie. Najlepszym  pomysłem jest oczywiście wyjazd nad wodę, ale nie każdy może sobie na to pozwolić w danym momencie.
22.07.2019 15:03
Karuzela smaków
Nowoczesne wnętrza, oryginalna aranżacja, bogata oferta wyśmienitych dań polecanych przez szefa kuchni oraz ciekawa selekcja win i koktajli nikogo nie pozostawi obojętnym.
24.07.2019 10:27
To&Owo Bezglutenowo
To&Owo Bezglutenowo to lokal w którym znajdziecie świeżo wypiekane produkty bezglutenowe (chleby, bułki, drożdżówki), pyszne obiady, rzemieślnicze lody i gofry, które jako jedyni w regionie przygotowujemy bez cukru (polecane osobom chorym na cukrzycę), pizze, makarony, burgery, produkty cukiernicze.
25.07.2019 09:13
Woda & Ogień ®
Woda & Ogień ® - autentyczne, niezależne, pełne smaku i pozytywnej energii miejsce dla wszystkich, którzy kochają wolność i niepowtarzalny klimat położony w sercu Piotrkowa Trybunalskiego.
Rower miejski za darmo przez godzinę
Bezpłatnie na godzinę będzie można wypożyczyć w najbliższą sobotę rower miejski w Piotrkowie. To dlatego, że 22 września przypada Dzień bez samochodu.
Medalistki z Rio w Strefie FM!
W poniedziałek w programie "Strefa po godzinach" na antenie Strefy FM pojawili się wyjątkowi goście - to medalistki olimpijskie z Rio w wioślarstwie - złota medalistka Natalia Madaj oraz Maria Springwald i Joanna Hentka (wcześniej Leszczyńska), które zdobyły brązowe krążki.
Zmieniamy czas na zimowy!
Mamy dobrą wiadomość! W nocy z soboty na niedzielę (z 25 na 26 października) śpimy o godzinę dłużej. Przestawiamy czas na zimowy!
29.03.2014 10:15
Zmieniamy czas na letni
W nocy z 29 na 30 marca śpimy krócej, ponieważ zmieniamy czas z zimowego na letni.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat