Artykuły do tagu: GminaRusiec

Honda uderzyła w słup. Kierowca miał 3 promile
Kierowca hondy uderzył w słup linii energetycznej. Świadkowie tego zdarzenia, jadący w kierunku Ruśca, musieli uciekać na pobocze, aby uniknąć czołowego zderzenia. Okazało się, że kierowca hondy był pijany.
Złodziejki biżuterii przyłapane „na gorącym”
Właściciel jednej z posesji na terenie gminy Rusiec, wraz z małżonką, złapał na gorącym uczynku dwie kobiety, które próbowały ukraść złotą biżuterię. Złodziejki tłumaczyły policji, że tak naprawdę zajmują się skupem starych zegarów, dlatego wtargnęły do obcego domu.
Kolejne obywatelskie zatrzymanie w naszym regionie. Kierowca miał 3 promile
Zatrzymany na drodze krajowej K-74 kierowca citroena miał w organizmie 3 promile alkoholu. Było to kolejne obywatelskie zatrzymanie w naszym regionie.
Mogła spłonąć w rozbitym samochodzie
19-latka spłonęłaby w rozbitym samochodzie, gdyby nie pomoc świadka. Mężczyzna wydobył uwięzioną w aucie ranną kobietę tuż przed zapaleniem się pojazdu. Okoliczności wypadku badają bełchatowscy policjanci.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat