Artykuły do tagu: Glina

Gmina Wola Krzysztoporska: Glina ma nagłośnienie
Mieszkańcy sołectwa Glina cieszą się z nowego nagłośnienia, które mogli kupić w ramach tzw. grantów sołeckich współfinansowanych z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego.
Gmina Wola Krzysztoporska: Ponad 2,5 mln dofinansowania na drogę w Glinie
Trzy kilometry drogi zupełnie nowej jakości - z chodnikami, ścieżkami rowerowymi, zatokami autobusowymi, a przy okazji rozbudowany wodociąg – to olbrzymi projekt dotyczący odcinka drogi od miejscowości Glina do granic Piotrkowa Trybunalskiego. Gmina Wola Krzysztoporska otrzymała na przebudowę drogi dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych w wysokości ponad 2,5 mln zł. Drugie tyle będzie musiała dołożyć z własnego budżetu, a realizacja zadania zakończy się w roku 2023.
Glina obchodziła Święto Pieczonego Ziemniaka
Prawie 70 osób wzięło udział w Święcie Pieczonego Ziemniaka, które 14 października zorganizowano w Domu Ludowym w Glinie.
Coś dla dzieci, coś dla dorosłych – kompleks w Glinie już otwarty
Nowy kompleks rekreacyjno-sportowy w Glinie oficjalnie otwarty. To kolejny taki obiekt na terenie gminy Wola Krzysztoporska.
„Zróbmy sobie fotę” na Dożynkach Gminy Wola Krzysztoporska
„Zróbmy sobie fotę, wrzućmy ją na Fejsa” – autorem tego letniego przeboju jest gwiazda tegorocznego święta plonów w Woli Krzysztoporskiej, chodzi oczywiście o zespół Loverboy. Dożynki Gminy odbędą się w najbliższą niedzielę, 28 sierpnia w miejscowości Glina (teren boiska przy Domu Ludowym).
Przeprowadzili symulację wypadku kolejowego
Katastrofa kolejowa w Glinie w gminie Wola Krzysztoporska. Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym, lokomotywa spalinowa staranowała samochód osobowy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat