Artykuły do tagu: Gimnazjumnr5

29.11.2016 14:38
Mistrzynie z
Reprezentantki piotrkowskiego Gimnazjum nr 5 im. Mikołaja Kopernika zostały mistrzyniami województwa łódzkiego w piłce ręcznej. W finale, który zorganizowano w Piotrkowie, pokonały reprezentantki łódzkiego Gimnazjum nr 39 - 7:4.
Zaczytani gimnazjaliści w piotrkowskiej galerii
Piotrkowską galerię Focus Mall opanowali w czwartek zaczytani uczniowie Gimnazjum nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim.
W Gimnazjum nr 5 skakali z okna. Jeden trafił do szpitala
Niewesoło rok szkolny kończą uczniowie Gimnazjum nr 5 w Piotrkowie. We wtorek grupa gimnazjalistów postanowiła skrócić sobie lekcje, budynek szkoły opuszczając… przez okno.
Kolejny matematyczny sukces uczniów Gimnazjum nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim
W Gimnazjum nr 5 odbyło się w poniedziałek uroczyste wręczenie nagród dla laureatów
XIV Międzygimnazjalnego Turnieju Matematycznego. Konkurs, którego organizatorami są Gimnazjum nr 5 i Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Piotrkowie, przeprowadzono 5 marca, a wzięło w nim udział 9 drużyn reprezentujących Gimnazjum nr 1, 3, 4 i 5 w Piotrkowie oraz gimnazja w Będkowie, Rozprzy, Szydłowie, Czarnocinie i Moszczenicy.
Gimnazjum nr 5 znów najlepsze w województwie łódzkim
W 6. edycji konkursu „Matematyka - moja pasja” w kategorii gimnazjalistów zwyciężył Kamil Galewski z Gimnazjum nr 5 im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim, który najwyższe miejsce na podium wywalczył również w ubiegłym roku. Laureatem został także Jakub Sola z „Piątki”, wyróżnienia wywalczyli : Zuzanna Adamczewska, Paulina Skalik i Krystian Ślusarczyk, natomiast finalistą został Kacper Świerk.
Gimnazjaliści z Piotrkowa zaprzyjaźnią się z Węgrami?
Czy Gimnazjum numer 5 w Piotrkowie będzie miało partnerską szkołę na Węgrzech? Taką propozycję przedstawił honorowy konsul Węgier podczas swojego pobytu w naszym mieście. Tadeusz Kaczor zaproponował daleko idąca pomoc w znalezieniu odpowiedniej szkoły.
Świetny rok szkolny dla gimnazjalistów z „Piątki”
Rok szkolny 2014/2015 to lawina sukcesów matematycznych uczniów Gimnazjum nr 5 w Piotrkowie. Gimnazjaliści z „Piątki” okazali się również najlepsi w X Piotrkowskim Maratonie Matematycznym o Puchar Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.
O lotnictwie wojskowym w piotrkowskim Heliosie
Od pięciu lat trwa współpraca pomiędzy Gimnazjum nr 5 w Piotrkowie a Aeroklubem Ziemi Piotrkowskiej. Z tej okazji w kinie Helios przygotowano specjalny seans poświęcony lotnictwu wojskowemu.

fot. Paweł Kwiatkowski
Znany z
Gimnazjum nr 5 w Piotrkowie zaprasza na kolejne „Spotkanie z aktorem”. To cykliczna impreza organizowana w ramach obchodu Międzynarodowego Dnia Teatru.
Puchar Przechodni Prezydenta Miasta powraca do Gimnazjum nr 5
W Gimnazjum nr 4 w Piotrkowie odbyło się (27 III) uroczyste wręczenie nagród dla laureatów XIII Międzygimnazjalnego Turnieju Matematycznego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat