Artykuły do tagu: Garbarska

Wolbórz: Ulewne deszcze już nie zrobią bałaganu
Mowa o ul. Garncarskiej, która zamieniała się w bagnisty teren po przejściu gwałtownej ulewy. Ziemia z okolicznych pól spływała z deszczem na drogę.
06.10.2017 15:43
Zostali bez wody
- Koszt usunięcia awarii rurociągu jest zbyt wysoki. Poza tym, nie będziemy naprawiać rury, bo i tak budynek jest wyłączony z użytkowania – usłyszał od administratora pan Tadeusz, mieszkaniec kamienicy przy Garbarskiej w Piotrkowie. Mężczyzna pomocy szukał w naszej redakcji.
Pożar domu na Garbarskiej
W piątek po południu, strażacy gasili pożar drewnianego domu przy ulicy Garbarskiej w Piotrkowie. Ogień zauważył jeden z przechodniów. Tylko błyskawiczna akcja strażaków, pozwoliła na uratowanie budynku.
Objazd Ronda Sulejowskiego. Omijajcie osiedlowe uliczki!
Mieszkanka osiedla Wyzwolenia zwróciła się do nas z prośbą o interwencję związaną z przebudową Ronda Sulejowskiego. Po zamknięciu odcinka ulicy Sulejowskiej od ronda do ulicy Żurawiej wielu kierowców w Piotrkowie, zamiast kierować się wytyczonym, objazdem, korzysta z bocznych, wąskich, osiedlowych uliczek.
Plac zabaw przy ul. Budki zniszczony. Potrzebny monitoring?
Plac zabaw wraz z siłownią zewnętrzną przy u. Budki w Piotrkowie został oddany do użytku kilka tygodni temu. Niestety korzystają z niego nie tylko dzieci i zwolennicy rekreacji na świeżym powietrzu. Obiekt został zniszczony, o czym poinformował nas jeden z użytkowników naszego portalu.
Żywopłot ogranicza widoczność - interwencja
Od wielu lat żywopłot u zbiegu ulic Garbarskiej i Wyzwolenia ogranicza widoczność na skrzyżowaniu. W tej sprawie interweniował radny Jan Dziemdziora.
Piotrków: Od świąt bez gazu z sieci miejskiej
Stan instalacji gazowej w bloku przy Garbarskiej 36 jest tak zły, że tuż przed świętami trzeba było odłączyć gaz. W przeciwnym wypadku mogłoby dojść do tragedii. Instalacja nadaje się już tylko do wymiany.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat